Ekspresy gastronomiczneOferta dla gastronomii
Czas czytania: 3 minuty

Melitta® Cafina® CT4 to kompaktowy, w pełni automatyczny ekspres klasy profesjonalnej, zaprojektowany z myślą o lokalach serwujących ok. 20 000 filiżanek kawy rocznie – od biur i stref coffee point, po kawiarnie, piekarnie i stacje paliw. Urządzenie łączy stalową grupę zaparzającą z mikro‑filtrem oraz systemem Variable Pressure System (VPS®), dzięki czemu zapewnia stabilne ciśnienie, równomierną ekstrakcję i intensywny aromat przy bardzo oszczędnym zużyciu kawy.

Zintegrowany system mleczny pozwala jednym dotknięciem przygotować szeroką gamę napojów kawowo‑mlecznych z świeżego mleka, a 7‑calowy, kolorowy panel dotykowy ułatwia obsługę zarówno personelowi, jak i użytkownikom w trybie samoobsługi. Funkcja Clean in Place (CIP®) automatyzuje czyszczenie obiegu kawy i mleka bez konieczności demontażu komponentów, co podnosi higienę, skraca przestoje i obniża koszty serwisu. Model dostępny jest w wersji z przyłączem wody lub jako CT4 „Mobile” z wyjmowanym zbiornikiem na wodę i tacą ociekową, co daje elastyczność przy instalacji w miejscach bez stałej instalacji wodnej.


Sys­tem mle­czn­y

System mleczny pozwala przygotowac różnorodne kawowe specjały. Po prostu dotknij ekran i gotowe!

Wyświetlacz dotykowy 7″

Wygodna obsługa i wszechstronne programowanie.

Clean in Place (CIP®)

Prościej się nie da: w pełni automatyczne czyszczenie systemu parzenia kawy i przygotowania mleka bezpośrednio w ekspresie. W tym celu nie trzeba niczego demontować ani rozbierać. Czysto, szybko, bezpiecznie i z certyfikatem higienicznym.

Stałe przyłącze wody lub wyjmowany zbiornik 

Jeśli na miejscu nie ma stałego przyłącza wody, CT4 „Mobile” jest poszukiwany. Tuż obok wylewki zapewnia wygodny dostęp do wyjmowanego zbiornika na wodę.

Dwa zbiorniki na kawę ziarnistą – dwa młynki 

Dwa specjalnie zaprojektowane młyny z żarnami wykonanymi ze stali narzędziowej gwarantują najwyższą jakość mielenia – szybko i precyzyjnie!

Dużo miejsca na czekoladę 

Duży pojemnik instant pomieści aż 2,1 kilograma ulubionego produktu. Można go łatwo wyjąć i umyć w zmywarce.

CT4 Mobile z wyjmowaną tacką ociekową

Dzięki CT4 Mobile dużą tackę ociekową można łatwo wyjąć, opróżnić i umyć w zmywarce.




Zapytaj o cenę

Wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy jego wycenę

    Wybierz wariant

    Wyposażenie opcjonalne