Oferta dla pralniSuszarki profesjonalne
Czas czytania: 2 minuty

Suszarki z pompą ciepła Miele Professional to prawdziwe mistrzynie energooszczędności. Dzięki technologii pompy ciepła zużywają one ok. 50% mniej energii, przyczyniając się w ten sposób do ochrony środowiska. Ze względu na krótkie czasy pracy są ponadto doskonale dostosowane do wymagań profesjonalnej pielęgnacji tkanin. Wydajność 8,0 kg w 79 minut.

  • Idealne rezultaty suszenia

Aby zapobiec nawijaniu się prania, sterownik suszarki zmienia kierunek obrotów bębna w określonych odstępach czasu, dzięki czemu pranie nie gniecie się i jest równomiernie oraz delikatnie wysuszone. Inteligentna technika procesowa zapewnia doskonały efekt suszenia, szczególnie w programie „Duże tekstylia“.

  • Oszczędnie i efektywnie

Ekologiczne oszczędzanie: 

Urządzenia pralnicze Miele Professional przekonują bardzo niskimi wartościami dotyczącymi zużycia i są znane ze swojej maksymalnej efektywności. Już podczas projektowania produktu obowiązuje zasada: optymalne rezultaty przy zastosowaniu materiałów nadających się do recyklingu i zużyciu wody, energii i środków myjących w ilości nie większej, niż to konieczne.

  • Standard nowoczesnego komfortu obsługi

Sterowanie Fulltouch z kolorowym wyświetlaczem definiuje nowy wysoki poziom szybkiej, intuicyjnej obsługi maszyny. Jednocześnie oferując wiele możliwości konfiguracyjnych. I tak można np. wybierać dany program suszenia ze zbioru faworytów lub z pośród wszystkich dostępnych programów – w bardzo prosty sposób dotykając palcem lub przesuwając nim. Wszystkie komunikaty wyświetlane są w wybranym spośród 32 języków.

  • Tryb samoobsługi

Urządzenia nadają się do stosowania w pralniach samoobsługowych. Za pomocą dedykowanego interfejsu można podłączyć te urządzenia do systemów kasowych w celu rozliczania czasu użytkowania (w zależności od modelu mogą być wymagane dodatkowe akcesoria w celu podłączenia do systemów kasowych).

  • Komfort i wydajność w trudnych przypadkach

Te Małe Olbrzymy są już fabrycznie zaprojektowane do wydajnej wymiany danych. Dodatkowo oprócz zintegrowanej komunikacji wi-fi opcjonalnie dostępny jest także wydajny moduł WLAN/LAN. Pozwala to na zintegrowanie maszyny, w przypadku użytkowania w gospodarstwie domowym i profesjonalnych zakresach, z istniejącymi sieciami. 

  • Pranie i suszenie na powierzchni poniżej 0,5 m2

Wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona, umieszczenie pralnice i suszarki obok siebie stanowi problem. Idealnym rozwiązaniem jest kolumna z pralką i suszarką Miele Professional: 2 wydajne urządzenia na powierzchni poniżej 0,5 metra kwadratowego (w celu podłączenia 2 urządzeń jest wymagany opcjonalny zestaw przyłączeniowy).

Więcej informacji o suszarkach na stronie producenta:

https://www.miele.pl/professional/wybor-produktow-profesionalne-suszarki-bebnowe-466.htm#32