Magle nieckoweOferta dla pralni
Czas czytania: 2 minuty

Magiel nieckowy, elektryczny z nowoczesnym sterownikiem i owinięciem wełną stalową.

Łatwa i komfortowa obsługa

Za pomocą dużego wyświetlacza dotykowego można łatwo i precyzyjnie ustawiać temperaturę i prędkość obrotową.

Równomierne wykorzystanie szerokości roboczej

Nieskazitelne rezultaty wykończenia wymagają równomiernego wykorzystania całej szerokości roboczej. Jeśli podczas maglowania będzie ciągle wykorzystywana tylko jedna strona, to system to rozpozna i poinformuje personel obsługi za pomocą komunikatu na wyświetlaczu oraz dźwięku sygnału.

Perfekcyjne wykończenie prania

Elastycznie podparte sprężynami powietrznymi koryto zapewnia bardzo dużą i równomierną siłę docisku na całej szerokości roboczej. Zapewnia to wysoką wydajność i doskonałe wykończenie prania.

Optymalna pielęgnacja

Dla zachowania równomiernej jakości wykończenia niecka musi być regularnie czyszczona i myta. O optymalnym czasie tej czynności personel obsługi jest informowany za pomocą komunikatu na wyświetlaczu. Do łatwego czyszczenia i pielęgnacji niecki do dyspozycji są programy czyszczenia i woskowania.

Wszystko pod kontrolą

Łatwe unikanie błędów podczas wprowadzania: Dotknięcie listwy przełącznika nożnego z możliwością indywidualnej regulacji położenia powoduje zatrzymanie się walca. W przypadku magli z podajnikiem pasowym dodatkowo zatrzymują się taśmy.

Regulacja na wysokość

Aby spełniać wymogi ergonomicznego stanowiska pracy, magle posiadają nóżki regulowane na wysokości. Dodatkowo jest dostępny opcjonalny cokół.