Meble nierdzewneOferta dla gastronomii
Czas czytania: 2 minuty

Firma Komat oferuje najwyższej jakości meble i urządzenia gastronomiczne, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Producent zajmuje się nie tylko produkcją katalogowych mebli i urządzeń, ale w szczególności ukierunkowana jest na indywidualne i nietypowe zamówienia klientów. Doświadczeni konstruktorzy służą klientom pomocą przy odpowiednim doborze mebli i urządzeń, a także pomagają optymalnie zaprojektować przestrzeń kuchenną.

Oferowane meble ze stali nierdzewnej to podstawa wyposażenia restauracji, sali weselnej czy stołówki. Firma zajmuje się produkcją mebli katalogowych, a także specjalizuje się w indywidualnych zamówieniach Klientów. Zespół doświadczonych profesjonalistów służy pomocą przy wyborze odpowiednich urządzeń gastronomicznych i mebli ze stali nierdzewnej.

Meble gastronomiczne oferowane przez firmę Komat w zależności od potrzeb Klienta mogą być dopasowane do danego lokalu gastronomicznego. Produkty firmy Komat charakteryzują się wysoką trwałością i wysoką estetyką wykonania, a ponadto są wyjątkowo ergonomiczne. Materiały wykorzystywane do produkcji wyposażenia gastronomii zapewniają łatwe utrzymanie go w czystości i wygodę w czasie wieloletniego użytkowania.

Wśród mebli nierdzewnych w ofercie znajdują się m.in. stoły otwarte i zabudowane, stoły ze zlewami, stoły do zmywarek oraz baseny i umywalki. Inne meble i urządzenia gastronomiczne, jakie oferuje producent, to wszelkiego rodzaju szafki i półki wiszące, regały, szafy, a także urządzenia chłodnicze i grzewcze.

Wszystkie meble i urządzenia produkowane są ze stali nierdzewnej wg PN OH18N9/AISI304/1.4301 o najwyższej jakości, przeznaczonej do produkcji wyrobów dla gastronomii. Produkty firmy Komat posiadają świadectwo Państwowego Zakładu Higieny oraz spełniają wymagania jakości wg EN ISO 3834-2:2005, a w przedsiębiorstwie wdrożony jest System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.

Doświadczenie, wysoka jakość produkowanych wyrobów, terminowość realizacji zamówień i kompleksowa obsługa sprawiły, że firma Komat stała się liderem na rynku krajowym i europejskim. Produkty firmy Komat można znaleźć w hotelach i restauracjach na całym świecie, m.in. w Niemczech, Francji, Anglii, Belgii, Austrii, Szwecji, Finlandii, Rosji i Dubaju.

Firma rokrocznie uzyskuje uznanie dla swoich działań i wysokich standardów, otrzymując liczne nagrody i certyfikaty. Od wielu lat jest laureatem certyfikatów takich jak Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play, Wielkopolski Certyfikat Jakości, Certyfikat Solidna Firma, a także nagród, m.in. HIT Wielkopolski. Jako niezwykle dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo w latach 2009 oraz 2013 otrzymali prestiżową nagrodę – Gazele Biznesu.