BufetOferta dla gastronomii
Czas czytania: 3 minuty

Edycja 2023 katalogu HoReCa a w nim produkty znanych i cenionych marek: Lubiana, Amefa, Krosno oraz Komat

LUBIANA – Polski producent porcelany w Sercu Kaszub


Zakłady Porcelany Stołowej „LUBIANA” S.A. są jednym z największych producentów porcelany w Europie, z miesięcznym potencjałem produkcyjnym 4 mln sztuk. „LUBIANA” S.A. to nowoczesna organizacja oparta o najnowsze techniki i technologie, z szeroką ofertą skierowaną do segmentu HoReCa jak również dla domu. Zakłady Porcelany Stołowej „LUBIANA” S.A. to ponad 50 lat tradycji polskiej porcelany. Spółka z powodzeniem sprzedaje swoje wyroby w 40 krajach na świecie. Zakłady Porcelany Stołowej „LUBIANA” S.A. tworzą Grupę Kapitałową, w skład której wchodzą między innymi Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów i Chodzież” S.A., Ważną częścią grupy kapitałowej jest LUBIANA HURT Sp. z o.o. założona w 1995 roku.

AMEFA – Kreatywne gotowanie, wyśmienita kuchnia


W Amefie nic w kwestii sztućców, noży kuchennych, naczyń do gotowania, nie jest dla nich zagadką. W końcu nakrywają do stołów na całym świecie już od 1931 roku! Dziedzictwo Amefy jest budowane w segmencie HoReCa, w którym obecnie są jednym z liderów. Dzięki młodej i energicznej drużynie, Amefa wciąż rozrasta się i rozwija, odpowiadając na szybko zmieniające się wymagania rynku. Produkty Amefy są sprzedawane na rynkach ponad 65 krajów całego świata, będąc pierwszym wyborem w milionach restauracji i domów. Produkty Amefy wraz z markami Richardson Sheffield, Couzon, Cuisinox, Kuppels, Paul Wirths, Lou Laguiole, Sabatier Trompette i Medard de Noblat można znaleźć na całym świecie. Przez lata firma zbudowała nieprzeciętną reputację w branży.

KROSNO


Marka KROSNO zabiera użytkowników do świata, w którym wyrafinowanie, piękno i jakość są najważniejszymi wartościami. Wszystkie produkty Krosno swój wyjątkowy charakter zawdzięczają specjalnemu wzornictwu, starannie opracowanemu z udziałem mistrzów w swoim fachu – sommelierów i barmanów pracujących również na co dzień z produktami firmy. Wyroby marki Krosno to zarówno szkło produkowane ręcznie w sposób tradycyjny od 100 lat jak i produkty z zaawansowanych technologicznie linii automatycznych, zapewniających doskonałe parametry użytkowe i estetyczne. Najwyższa jakość produktów Krosno bez wątpienia gwarantuje zaspokojenie oczekiwań najbardziej wymagających klientów i restauratorów.

KOMAT – Jakość nie jest dziełem przypadku


Firma Komat istnieje na rynku od 1993 roku i od początku swojej działalności charakteryzuje się dbałością o najwyższą jakość produkowanych wyrobów oraz wrażliwością na indywidualne potrzeby Klienta. Komat to wiodący w Europie producent mebli i urządzeń ze stali nierdzewnej dla gastronomii. W ofercie producenta znajdą Państwo kompleksowe wyposażenie kuchni gastronomicznej, innowacyjne bufety śniadaniowe, modułowe systemy ciągów wydawczych, profesjonalne linie barowe masterBAR oraz systemy wentylacji powietrza w postaci zabudowy sufitowej. Firma Komat przede wszystkim specjalizuje się w zamówieniach indywidualnych i nietypowych.