Ciągi wydawczeMeble nierdzewneMeble sklepoweWyposażenie baroweWyposażenie dla pizzerii
Czas czytania: 3 minuty

Firma Instanco, powstała z myślą o wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań na rynek gastronomiczny. Jako pierwsi zaproponowali nowoczesne rozwiązania w postaci konceptów, mających na celu zwiększenie wydajności i podwojenie zysków, przy jak najmniejszym nakładzie pracy. 

Segment Fast-Food jest specyficzny.

W większości barów i lokali tego typu jest mało miejsca, a różnorodność serwowanych dań jest bardzo duża. 

W odpowiedzi na te potrzeby firma Instanco stworzyła koncepty gastronomiczne, cechujące się funkcjonalnością i kompaktowością. W krótkim czasie zauważono, że rynek jest otwarty na tego typu rozwiązania, dlatego cały czas oferta firmy jest poszerzana.

Długoletnia obecność na rynku firmy Instanco Sp. z o.o. jako części Grupy Dora Metal, konsekwentnie prowadzona polityka sprzedażowa oraz rozwojowa pozwoliły na realizacje tysięcy projektów w całej Polsce, ale również za granicami naszego kraju. Zdobywane przez lata zaufanie procentuje ilością realizowanych projektów oraz stopniem ich zaawansowania technologicznego. 

W swojej ofercie firma posiada bogatą gamę produktów indywidualnych, które mogą służyć jako pełne wyposażenie, jak i uzupełnienie wszelkiego rodzaju restauracji, lokali czy barów. Od początku działalności firmy Instanco postawiono na design i profesjonalne wykonanie.

Nieograniczone możliwości

Koncepty gastronomiczne nie wyczerpują oferty Instanco, firma jest również wiodącym producentem nowoczesnych urządzeń stanowiących podstawę wyposażenia każdej restauracji.
Głównym celem jest zadowolenie Klienta, dlatego wszystkie projekty są zindywidualizowane i stanowią dokładną odpowiedź na jego potrzeby.

Wybierając produkty firmy Instanco, zyskujesz najwyższej jakości wyrób w satysfakcjonującej cenie. 

Na rynku polskim firmę zaufaniem obdarzyli renomowani partnerzy, między innymi Lukoil, Shell, Eurocash, Orlen czy Żabka Polska S.A..