Lady chłodnicze
Czas czytania: 3 minuty

Urządzenia chłodnicze podnoszą funkcjonalność wielkopowierzchniowych sklepów. Kierując się potrzebami klientów firma Igloo stworzyła rodzinę regałów marketowych VARIO. Dzięki oferowanym urządzeniom o szerokim zakresie funkcjonalności urządzenia Vario tworzą nową filozofię sprzedaży.

Firma Igloo jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm wśród producentów przemysłowych rozwiązań chłodniczych w Europie. Igloo to marka, która dzięki innowacyjnym produktom, jakości oraz stylistyce, zyskała uznanie zarówno w Polsce, jak również na rynkach międzynarodowych.

3 Korzyści

INTELIGENTY SYSTEM OBIEGU POWIETRZA WEWNĘTRZNEGO – system 3S oraz 2S

  • Zmniejszenie zapotrzebowania na moc chłodniczą regału o 10%
  • powierzchnia parownika zwiększona o 55%
  • system automatycznej regulacji prędkości wentylatorów Energooszczędne wentylatory ECM (ciche i wodoszczelne), które redukują zużycie energii wentylatorów aż o 60%

NO DEFROST SYSTEM

w połączeniu z agregatem inwerterowym MULTICOOL IGLOO dodatkowo daje nawet 45% oszczędności energii

MAKSYMALNA WIDOCZNOŚĆ PRODUKTÓW de I ESTETYCZNY DESIGN

  • Ponad 85% powierzchni regału dedykowana jest na ekspozycje produktów
  • Nowoczesny transparentny system drzwi i uchwytów
  • Brak widocznych elementów łączących zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz urządzeń
  • Łatwość w utrzymaniu w czystości

Eco Friendly

W VARIO 3 zastosowano energooszczędne wentylatory powietrza. Dzięki wykorzystaniu silników komutowanych, elektronicznie obniżono koszty zużycia energii elektrycznej o 55%. Niższy jest także poziom hałasu emitowanego przez wiatraki, a ich żywotność znacznie dłuższa. Dodatkowo energooszczędne wentylatory posiadają elektroniczny układ sterujący, który można łatwo regulować.

VARIO 3 to najnowsza linia regałów chłodniczych wprowadzających najnowsze innowacje technologiczne spełniające zapotrzebowanie Klientów dostosowane do sklepów wielkopowierzchniowych.

Drzwi uchylne z szybami zespolonymi – system miękkiego domykania drzwi (DU)

Drzwi przesuwne z szybami zespolonymi – system miękkiego domykania drzwi (DP)

VARIO 3 VE jest urządzeniem uzupełniającym linię regałów do sklepów wielkopowierzchniowych przeznaczony do przechowywania warzyw i owoców. Wyposażony jest w roletę nocną.

VARIO 3 M to kolejna wersja najnowszej linii regałów dostosowana do sklepów wielkopowierzchniowych, urządzenie mroźnicze, dostosowane do przechowywania produktów w niskich temperaturach.

System drzwi uchylnych jest wykonany w technologii Energy Free glass, dzięki której uzyskujemy wysoki poziom energooszczędności przy zachowaniu maksymalnej transparentności przestrzeni ekspozycyjnej.