Lady chłodniczeOferta dla sklepów
Czas czytania: 3 minuty

Regały chłodnicze KING INVERTER wykorzystują inwerterową technologię kompresora, która pozwala na precyzyjne dostosowanie pracy urządzenia do aktualnych potrzeb. Dzięki temu regały zużywają znacznie mniej energii, gdy są mniej zapełnione, a jednocześnie zapewniają maksymalną wydajność w czasie intensywnego użytkowania.

Dlaczego warto kupić King Inverter


Jeszcze bardziej enegrooszczędny

Zyskujesz nawet do 70% na rachunkach za energię elektryczną, w porównaniu do konkurencyjnych modeli regałów.

Pełna kontrola

Dedykowana aplikacja umożliwia zdalną kontrolę pracy i parametrów urządzenia

Wysoki komfort działania

Cicha i efektywna sprężarka inwertorowa o zmiennej prędkości obrotów zapewnia precyzyjny dobór mocy chłodniczej. W stosunku do urządzeń remote, unikasz kosztownych inwestycji związanych z zakupem i instalacją agregatu zewnętrznego, montażu i obsługi serwisowej. Dzięki systemowi Easy Maintenance okres pomiędzy kolejnymi czyszczeniami skraplacza zostaje wydłużony nawet 3 krotnie.

Cechy charakterystyczne


SYSTEM SAMODOMYKAJĄCY DRZWI

Wszystkie zastosowane systemy drzwi uchylnych jak i przesuwnych, posiadają funkcję samodomykania dzięki której straty energii są maksymalnie zredukowane a zużycie energii zmniejsza się aż do 50%

MAKSYMALNA TRANSPARENTNOŚĆ

Powierzchnia boków KING INVERTER jest przeszklona, co zwiększa widoczność towaru i tym samym ułatwia klientom zakupy. Około 85% regału dedykowano na obszar ekspozycji, co sprawia, że KING INVERTER jest doskonałym rozwiązaniem dla sprzedawców, którzy chcą w maksymalny sposób wykorzystać dostępne miejsca w swoich sklepach. Nowoczesna i prosta konstrukcja pozwala na zachowanie regału w czystości.

PLUG&PLAY

Idealny do małych i średnich sklepów. Wystarczy tylko włączyć do gniazdka i działa.

IDEALNIE OŚWIETLONY

UNIKALNY NA RYNKU

Dostępne modele i ich warianty


Dostępne modele
Dostępne długości
Dostępne boki