Lady chłodniczeOferta dla sklepów
Czas czytania: 2 minuty

Igloo prezentuje nową rodzinę regałów chłodniczych VARIANT.

Innowacyjna rodzina regałów chłodniczych, która spełnia potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Główną zaletą urządzeń jest dopasowanie do każdej powierzchni sklepów, ponieważ oferowane są różne wymiary zarówno szerokości, głębokości jak i wysokości – w sumie aż 168 modeli !

  • Specjalnie przygotowana konstrukcja daje, aż 80% widoczności obszarów ekspozycyjnych towarów.
  • Zastosowane energooszczędne oświetlenie pionowe pozwala na idealne pokazanie produktów w każdym miejscu regałów.

Seria urządzeń VARIANT dostępna jest w wersjach PLUG IN oraz REMOTE, jak również posiada wiele dodatkowych opcji, które ułatwiają użytkowanie.

Jeden profil – wiele możliwości


Innowacyjne podejście do budowy regałów chłodniczych pozwoliło na stworzenie konstrukcji, która umożliwia swobodną zmianę wybranych wariantów urządzenia, bez konieczności całkowitego demontażu. Specjalnie zaprojektowany profil pozwala na instalację rolet lub wybranego systemu drzwi – przesuwnych lub uchylnych – w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki takiemu rozwiązaniu istnieje możliwość zmiany wariantu wykonania urządzenia, nawet u klienta końcowego, bez potrzeby zmiany konstrukcji bazowej regału (po dostarczeniu zestawu części montowanych do profilu).

Widoczne produkty


VARIANT dba o jak najlepsze wyeksponowanie produktów poprzez jakość zastosowanego w nim oświetlenia. Powierzchnia boków systemu VARIANT jest przeszklona, co zwiększa widoczność towaru i tym samym ułatwia klientom zakupy. Około 80% regału dedykowano na obszar ekspozycji, co sprawia, że VARIANT jest doskonałym rozwiązaniem dla sprzedawców, którzy chcą w maksymalny sposób wykorzystać dostępne miejsca w swoich sklepach. Nowoczesna i prosta konstrukcja pozwala na zachowanie regału w czystości.

Energooszczędność


W regałach chłodniczych Variant producent zastosował energooszczędne wentylatory powietrza. Dzięki wykorzystaniu silników EC obniżono koszty zużycia energii elektrycznej o 50%. Niższy jest także poziom hałasu emitowanego przez wiatraki, a ich żywotność znacznie dłuższa.

Całkowicie naturalny czynnik chłodniczy R290 wykorzystany w instalacji chłodniczej jest przyjazny środowisku.