Dystrybutory do wodyDystrybutory wody dla biurDystrybutory wody dla gastronomiiDystrybutory wody dla zakładów pracy
Czas czytania: 2 minuty

Kompaktowy i wydajny, dzięki technologii Dry Cooling, Blubar to dystrybutor wody firmy Blupura specjalnie dostosowany do mniejszych przestrzeni gastronomicznych, barów, kiosków i kuchni biurowych. Blubar 30 to idealne rozwiązanie do przestrzeni publicznych, w których preferowane jest tradycyjne nalewanie.

  • Z ręcznymi kranami mechanicznymi.
  • 2 opcje zasilania: zimna woda niegazowana i zimna woda gazowana lub zimna woda niegazowana i woda o temperaturze pokojowej.
  • W całości wykonany ze stali nierdzewnej, z panelem przednim z podświetlanej plexi.
  • Wewnętrzne miejsce do przechowywania wkładów filtracyjnych i lampy UV.
  • Profesjonalny saturator ze stali nierdzewnej.
  • Technologia suchego chłodzenia.

Cechy charakterystyczne


Dry Cooling


Jest to innowacyjna technologia bezpośredniego chłodzenia z wężownicami wodnymi (ze stali nierdzewnej) i gazowymi (miedzianymi) wężownicami umieszczonymi w jednym odlewie aluminiowym. System Dry Cooling gwarantuje mniejsze wymiary, ale z profesjonalną wydajnością chłodzenia, idealną do potrzeb domowych i biurowych.

Icebank

Icebank to najbardziej wydajna profesjonalna technologia chłodzenia, absolutna konieczność, w której wymagane są duże ilości zimnej wody.
Uzyskuje się to poprzez zanurzenie spiralnych wężownic wodnych dla wody i gazowego czynnika chłodniczego zanurzonych w lodzie.

Oszczędzanie energii


Opcjonalna funkcja czuwania zmniejszy zużycie energii o 75% w porównaniu z pełną mocą roboczą. Osiągnięcie ogromnych oszczędności przy jednoczesnym utrzymaniu temperatury na wystarczająco niskim poziomie, aby utrudnić namnażanie się bakterii.

Ekologiczny czynnik chłodniczy

Z całkowicie naturalnymi czynnikami chłodniczymi (HC), takimi jak R290. Ekologiczny wybór z dodatkową zaletą cichszej sprężarki i dłuższą żywotnością całej aparatury chłodniczej.

Dane techniczne


Zasilanie230V
Wydajność30l/godz
Temperatura zimnej wody5 do 12°C
Wymiary318 x 576 x 537mm
Waga26kg

Zapytaj o cenę

Wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy jego wycenę