AktualnościOferta dla gastronomii
Czas czytania: 2 minuty

Niniejszy katalog to zaktualizowana oferta, dostosowana do obowiązujących trendów – to zbiór rozwiązań dla każdego typu lokali gastronomicznych. Tworząc nową ofertę, zwrócono szczególną uwagę na uwzględnienie czynników związanych z ochroną środowiska, dzięki czemu firma Fine Dine otrzymała zaszczytny certyfikat spełniania norm Systemu Zarządzania Środowiskiem ISO 14001: 2015. 

Wśród nowości znajdziecie:

Marka SERAX 

Fine Dane jest generalnym dystrybutorem marki, której kolekcje zastawy stołowej są tworzone przez uznawanych w świecie sztuki designerów, takich jak Ann Demeulemeester oraz Sergio Herman. Kolekcje, które prezentujemy w najnowszym katalogu to przekrój od idealnie ukształtowanych form geometrycznych, przez eklektyczne kombinacje, aż do opracowanych na nowo reprodukcji projektu Natury w całej jego doskonałej niedoskonałości. Każda kolekcja zastawy stołowej SERAX jest wyjątkowa pod względem koloru, wyglądu, wzornictwa i materiału, ale łączy je wspólny mianownik. Tworzone są z pasją, produkowane tradycyjnie, a ich celem jest wyniesienie doznań kulinarnych na możliwie najwyższy poziom.

Marka CAMBRO

Ze względu na ogromne zapotrzebowanie na systemy do transportowania i przechowywania żywności, firma wprowadziła do swej oferty produkty lidera wśród światowych marek, doskonale znaną w branży gastronomicznej markę CAMBRO. Dzięki produktom CAMBRO jesteśmy przygotowani, aby pomóc naszym Klientom funkcjonować w niepewnych czasach, w których bezpieczny transport żywności i gotowych posiłków to fundament ich funkcjonowania.

Systemy bufetowe Skiatos

Inspirowane minimalizmem czarne i białe systemy bufetowe Skiatos to propozycja dla hoteli które stawiają na nowoczesność i design. Wysokiej jakości polerowana i malowane proszkowe w specjalnej komorze stal, wygodny montaż i unikalne wzornictwo to znak rozpoznawczy linii Skiatos.

Pojemniki GN ze stali nierdzewnej Chef de Cuisine

W ofercie produktów Chef de Cuisine pojawia się całkiem nowy rozdział – pojemniki GN ze stali nierdzewnej w pełnym spektrum rozmiarów. Pojemniki zbudowane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ofertę uzupełniają pojemniki perforowane oraz pokrywy.

Odkryj nowości z katalogu Fine Dine 2021/2022 i postaw na nowoczesne rozwiązania i trendy w gastronomii.