Ekspresy gastronomiczneOferta dla gastronomii
Czas czytania: 3 minuty

FAEMA President – powrót ikony

Profesjonalny ekspres ciśnieniowy FAEMA President, powraca do kultowych modeli z lat 60., oferując najnowocześniejszą technologię. To maszyna, w której współistnieją przeszłość i przyszłość. Rezultatem jest wyrafinowany produkt, który nie tylko może uatrakcyjnić przestrzeń dzięki nowemu projektowi, ale także wyróżnia się jakością i innowacyjnymi funkcjami.

Zaprojektowana dla tych, którzy zawsze patrzą w przyszłość, nie rezygnując z tradycji.

Jedna maszyna, dwa systemy termiczne.


Wybór maszyny z najbardziej odpowiednim systemem termicznym do Twoich potrzeb nie jest łatwy. Dlatego nowy Faema President oferuje dwa systemy: tradycyjną wersję termosyfoniczną, która gwarantuje regulację termiczną każdej głowicy z osobna, oraz wersję GTI z niezależnymi grupami sterowanymi temperaturą, które są w stanie zarządzać i przestrzegać odpowiednich temperatur i czasów infuzji dla każdego typu kawy.
Obie wersje są idealne, aby zapewnić wysoką stabilność termiczną, jednocześnie wzmacniając profil sensoryczny każdej filiżanki kawy.

Projekt w ponadczasowym stylu.


Podwójna funkcjonalność Presidenta wyraża się również w jego designie, który charakteryzuje się minimalistycznymi, esencjalnymi formami i industrialnym, eleganckim stylem. Styl vintage i nowoczesny nadal współistnieją, zarówno w wersji termosyfonicznej, w której dominuje stal i czarny mat, jak i w wersji GTI, w której satynowa i chromowana stal przeplata się z cynowym wykończeniem z drewnianymi detalami.

Jest to pierwszy profesjonalny ekspres do kawiarni w historii maszyn do kawy z tak rozbudowanymi możliwościami konfiguracji, spełniającymi wymagania każdego baristy oraz pozwalającymi na odwzorowanie i podkreślenie indywidualnego charakteru Twojej kawiarni.

Ponieważ ergonomia to wydajność.


Troska i pasja do detali. Nowy President Faema uosabia to podejście, które nie tylko zostało zaprojektowane tak, aby pasowało do stylu każdego baru, ale aby zaspokoić potrzeby każdego baristy. Z tego powodu dostosowaliśmy wyświetlacz, aby lepiej obsługiwać obszar wody i pary.

Ergonomiczne uchwyty na filtry, taca ociekowa o regulowanej wysokości, ekran dotykowy lub ustawienia z trzema przyciskami, które można konfigurować grupowo, to tylko niektóre ze specjalnych funkcji nowego Presidenta, które mają uprościć pracę baristy i poprawić jego wydajność.

Dane techniczne

Zapytaj o cenę

Wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy jego wycenę