Oferta dla gastronomiiWyposażenie barowe
Czas czytania: 2 minuty

Wyciskarka do cytrusów Hamilton Beach HCJ967-CE to niezawodne i szybkie w działaniu urządzenie pomagające przygotować sok z owoców cytrusowych takich jak pomarańcze, grejpfruty lub cytryny. Nowoczesne i specjalnie zaprojektowane 3 głowice stożkowe z ABS – mała do cytryn i limonek, średnia do pomarańczy i duża do grejpfrutów. Każda z głowic posiada nasadkę ze stali nierdzewnej dla zwiększenia wytrzymałości. Wyjątkowo cichy silnik modelu HCJ967-CE sprawia, że jest to pożądany dodatek w każdym lokalu. Wysoko umieszczona rynna wylotowa, umieszczona na wysokości 21,6 cm od blatu pozwala wyciskać sok do różnych pojemników. Niski środek ciężkości sprawia, że wyciskarka jest bardziej stabilna.

Cechy charakterystyczne


Bezszczotkowy silnik indukcyjny


Zaprojektowany na lata bezproblemowego użytkowania i jest praktycznie bezgłośny. Wydobędziesz jak najwięcej ze swoich owoców, a Twoi klienci będą mogli cieszyć się spokojną, relaksującą atmosferą.

Nowoczesne i specjalnie zaprojektowane 3 głowice stożkowe z ABS wzmocnione wkładką ze stali nierdzewnej


Mała do wyciskania soku z cytryn i limonek, średnia do pomarańczy i większa do grejpfrutów. Każda głowica ma wkładkę ze stali nierdzewnej do długotrwałego, ciężkiego użytkowania.

Bardzo wysoka otwarta wylewka


Długa wylewka ze stali nierdzewnej umieszczona na wysokości 21,6 cm od blatu umożliwiająca wyciskanie soku bezpośrednio do wysokich szklanek i pojemników. Zaletą otwartej wylewki jest łatwość jej wyczyszczenia.

Łatwe czyszczenie

  • Zdejmowany gumowy kołnierz miski
  • Duża miska ze stali nierdzewnej,
  • Plastikowy filtr siatkowy ABS
  • 3 rozmiary głowic stożkowych

Materiały o dużej wytrzymałości


Odlewana aluminiowa podstawa z kwasoodpornym wykończeniem, miska do wyciskania ze stali nierdzewnej, plastikowe sitko ABS i 3 głowic. Podstawa w kształcie półksiężyca z nisko położonym środkiem ciężkości sprawia, że sokowirówka elektryczna jest mniej podatna na przewracanie się. Włącznik/wyłącznik jest uszczelniony, aby zapewnić, że płyny nie dostaną się do włącznika (lub sokowirówki), co zwiększa trwałość.

Dane techniczne


Moc250W
Zasilanie230V
Waga13,6kg
Sterowaniewłącznik/wyłącznik przyciskowy

Zapytaj o cenę

Wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy jego wycenę