Ekspresy gastronomiczneOferta dla gastronomii
Czas czytania: 3 minuty

WMF 1500 S Classic to nowa odsłona ekspresu 1500 S, następcy presto! – jednego z najbardziej popularnych ekspresów automatycznych na świecie w sektorze HoReCa. Uczyń WMF 1500 S Classic podstawowym źródłem satysfakcji w swojej firmie i zrób kolejny krok w kierunku doskonałego przygotowania kawy. Twoi klienci będą mogli codziennie spodziewać się niezmiennie wysokiej jakości kawy, a Ty będziesz zachwycony doskonała wydajnością w stosunku do ceny.

Dobra kuchnia i aromatyczna kawa mają jedną ważną wspólną cechę: tylko wtedy, gdy są świeże naprawdę działają na nasze zmysły. Dla większości osób espresso po zakończeniu posiłku zapewnia ukoronowanie jego wrażeń smakowych. Z WMF 1500 S Classic wysoko wykwalifikowany personel parzący kawę nie jest wymagany: Twoje wyśmienite espresso przygotowane zostanie za dotknięciem jednego przycisku. Oczywiście, odnosi się to również do wszystkich innych rodzajów napojów kawowych, a goście nie tylko będą mówić o wspaniałych doświadczeniach w Twoim lokalu, ale również zachwycać się wszechstronnymi kulinarnymi doznaniami.

Dotykowy wyświetlacz MMI

Interfejs WMF 1500 S Classic gwarantuje, że wszystkie funkcje są zrozumiałe i proste w użyciu. Oznacza to, że bez wysiłku można ustawić idealną jakość kawy lub umożliwić gościom korzystanie z urządzenia w trybie samoobsługowym.

Bogactwo napojów.

Ekspres pozwala na zaprogramowanie do 48 napojów wraz z recepturami i przypisanymi do nich zdjęciami. Do dyspozycji jest 8 przycisków znajdujących się na ekranie z 6 podstronami.

Możliwość napełnienia każdego kubka – mały, średni, duży.

Na przykład: pracujesz w sektorze „Coffee-to-go” i korzystasz z różnych rozmiarów kubków do kawy? Praktyczna funkcja mały-średni-duży (SML) pomoże Ci łatwo przypisać predefiniowane rozmiary kubka do każdego napoju.

Automatyczne czyszczenie i odkamienianie.

Łatwe, szybkie, oszczędzające koszty i czas – za dotknięciem jednego przycisku.. Aby automatycznie umyć urządzenie użyj opcji na wyświetlaczu i włącz opcję manualnego wrzucania tabletki. Wszystkie instrukcje pojawiają się na wyświetlaczu prowadząc przez cały etap mycia/odkamieniania.

Marketing.

Zwiększona uwaga gości podczas wyboru napojów może być wykorzystywana do celów reklamowych lub informacyjnych. Obrazy i animacje można łatwo przygotować i instalować w ekspresie.

Modularna budowa

Ekspres dostępny jest w 9 gotowych konfiguracjach:

 • Model 1 – 03.1900.7002 – Promocja
  Świeże mleko, Basic Milk, zbiornik na wodę, 1 młynek, pojemnik na czekoladę, opcja Jet (bypass), Basic Steam, Basic Clean
 • Model 2 – 03.1900.7012 – Promocja
  Świeże mleko, Basic Milk, stałe podłączenie do wody, 1 młynek, pojemnik na czekoladę, opcja Jet (bypass), Basic Steam, Plug & Clean
 • Model 3 – 03.1900.7022 
  Świeże mleko, Basic Milk, zbiornik na wodę, 2 młynki,opcja Jet (bypass), Basic Steam, Basic Clean
 • Model 4 – 03.1900.7038
  Świeże mleko, Basic Milk, stałe podłączenie do wody, 2 młynki, opcja Jet (bypass), Basic Steam, Plug & Clean
 • Model 5 – 03.1900.7042
  Świeże mleko, Basic Milk, zbiornik na wodę, 2 młynki,pojemnik na czekoladę, opcja Jet (bypass), Basic Steam, Basic Clean
 • Model 6 – 03.1900.7152
  Świeże mleko, Basic Milk, stałe podłączenie do wody, 2 młynki, pojemnik na czekoladę, opcja Jet (bypass), Basic Steam, Plug & Clean
 • Model 7 – 03.1900.7512
  Świeże mleko, Easy Milk, stałe podłączenie do wody, 1 młynek, pojemnik na czekoladę, Basic Steam, Easy Clean
 • Model – 8 03.1900.7532
  Świeże mleko, Easy Milk, stałe podłączenie do wody, 2 młynki, Basic Steam, Easy Clean
 • Model 9 – 03.1900.7552
  Świeże mleko, Easy Milk, stałe podłączenie do wody, 2 młynki, pojemnik na czekoladę, Basic Steam, Easy Clean