Dystrybutory do wodyDystrybutory wody dla biur
Czas czytania: 5 minuty

Produkty Prime dostępne w naszym sklepie internetowym:

Dystrybutory do wody

WODA W NIEOGRANICZONYCH ILOŚCIACH


Dzięki podłączeniu do sieci wodociągowej dystrybutory filtrujące podają wodę w trybie ciągłym i praktycznie nieograniczonej ilości . Nie dochodzi do sytuacji braku wody dla pracowników biura, tak jak to bywa w przypadku wody zamawianej w butlach. 

SYSTEM FILTRUJĄCY


Dzięki zastosowaniu systemu filtracyjnego , dystrybutory produkują wodę wolną od zanieczyszczeń mechanicznych, chemicznych i bakterii przygotowaną do spożycia wprost z dystrybutora. 

OCHRONA ŚRODOWISKA


Wybierając dystrybutor filtrujący w miejsce systemu z dostawą butli, ograniczasz emisję CO2 i odcisk węglowy ze względu na brak potrzeby transportu butli do firmy, który odbywa się za pośrednictwem samochodów. Dodatkowo wpływasz na zmniejszenie produkcji poliwęglanu, z którego wykonane są butle 18,9l, który nie podlega recyklingowi. 

WODA GAZOWANA 


Dystrybutory mogą zostać wyposażone w moduły do wody gazowanej (opcja). Podawana woda gazowana jest schłodzona . Ten rodzaj dystrybutorów to najnowszy trend w dostarczaniu wody dla pracowników firmy. 

NISKIE KOSZTY WODY PITNEJ W FIRMIE


Bezbutlowy dystrybutor wody, to ponad 5 krotnie niższy koszt użytkowania w porównaniu do wynajmu dystrybutora z butlami .
Zakup dystrybutora filtrującego zwraca się już w piątym miesiącu użytkowania, a koszt produkcji 1 litra wody z dystrybutora to około 0,13 zł, wobec 1,6 zł za litr wody dostarczanej w butlach . W ciągu 3 lat użytkowania można zaoszczędzić ponad 10 000 zł. 

Cała oferta dystrybutorów dostępna w naszym sklepie internetowym: https://sklep.elektro-serwis.com/pl/c/Dystrybutory-wody/360

PRIME SMALL UV SODA – DYSTRYBUTOR WODY GAZOWANEJ Z LAMPĄ UV 

Najnowszy model z linii produktowej Prime Elegance. Pełen zakres podawanej wody (zimna/gorąca/gazowana) oraz najwyższa ochrona antybakteryjna i antywirusowa dzięki zastosowaniu lampy UV ze światłem UV-C. 

WERSJE KOLORYSTYCZNE:

Model dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: biały, czarny (wybór koloru dostępny w opcjach produktu).

Zapewnia filtrowaną wodę w trzech rodzajach: 

1. Woda filtrowana, schłodzona niegazowana (5-12°C),

2. Woda filtrowana, schłodzona gazowana (5-12°C),

3. Woda filtrowana,  gorąca (~85°C).

Najwyższa wydajność wody gazowanej, (sięgająca 1000 litrów na jednej butli CO2dzięki możliwości współpracy z dużą butlą CO2 o pojemności 5 litrów oraz zastosowaniu dużego zbiornika na wodę gazowaną o pojemności 2 litrów.


PRIME ELEGANCE SMALL SODA – NABLATOWY DYSTRYBUTOR WODY GAZOWANEJ 

Dystrybutory wody Prime Elegance to linia urządzeń nowej generacji. Zaprojektowane, aby spełnić najwyższe oczekiwania w zakresie stylistyki i funkcjonalności.

Nowoczesny i elegancki, nablatowy dystrybutor wody gazowanej. Podaje wodę filtrowaną w trzech rodzajach: zimna, gazowana oraz filtrowana w temperaturze pokojowej.

Zapewnia filtrowaną wodę do picia w trzech rodzajach: 

1. Woda filtrowana, schłodzona niegazowana (5-12°C),

2. Woda filtrowana, schłodzona gazowana (5-12°C),

3. Woda filtrowana, w temperaturze pokojowej (~20°C).

Najwyższa wydajność wody gazowanej, (sięgająca 1000 litrów na jednej butli CO2) dzięki możliwości możliwości współpracy z dużą butlą CO2 o pojemności 5 litrów oraz zastosowaniu dużego zbiornika na wodę gazowaną o pojemności 2,5 litra.

Model dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych frontu urządzenia – czarny lub srebrny.


PRIME ELEGANCE SODA – PODŁOGOWY DYSTRYBUTOR WODY GAZOWANEJ 

Dystrybutory wody Prime Elegance to linia urządzeń nowej generacji. Zaprojektowane, aby spełnić najwyższe oczekiwania w zakresie stylistyki i funkcjonalności.

Nowoczesna, smukła stylistyka połączona z najnowszą technologią w postaci w pełni dotykowej obsługi. Jedno z najwęższych urządzeń na rynku – jedynie 23 cm szerokości.

Zapewnia filtrowaną wodę do picia w trzech rodzajach: 

1. Woda filtrowana, schłodzona niegazowana (5-12°C),

2. Woda filtrowana, schłodzona gazowana (5-12°C),

3. Woda filtrowana, gorąca niegazowana (~85°C).

Najwyższa wydajność wody gazowanej, (sięgająca 1000 litrów na jednej butli CO2) dzięki możliwości instalacji wewnątrz dużej butli CO2 o pojemności 5 litrów oraz zastosowaniu dużego zbiornika na wodę gazowaną o pojemności 2 litrów.

Model dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych frontu urządzenia – czarny lub srebrny


BATERIA DO WODY GAZOWANEJ PRIME SODA TAP 

Elegancki, ekskluzywny, podblatowy dystrybutor wody gazowanej do biura i domu.

Stylowe wzornictwo połączone z funkcjonalnością (trzy rodzaje wody filtrowanej) w nowoczesnym wydaniu (bateria dotykowa).

Zapewnia filtrowaną wodę do picia w trzech rodzajach: schłodzona niegazowana, schłodzona gazowana, gorąca.

Model poblatowy dystrybutora wody gazowanej z odrębnym kranem, zapewniający najwyższą ergonomię instalacji.

Idealny wybór do nowoczesnych kuchni biurowych i domowych. 

Prime Soda Tap – jedyny na rynku system, który w jednej baterii podaje 3 rodzaje wody filtrowanej, w tym wodę gorącą:

1. Woda filtrowana, schłodzona niegazowana (5-12°C),

2. Woda filtrowana, schłodzona gazowana (5-12°C),

3. Woda filtrowana, gorąca niegazowana (~90°C).


PRIME ECO – NABLATOWY DYSTRYBUTOR WODY ZIMNEJ / GORĄCEJ

Prime Eco to nowoczesny dystrybutor wody, który będzie idealnym uzupełnieniem każdego nowoczesnego biura, czy kuchni. Dystrybutory wody Prime Eco to pełna funkcjonalność podawania wody filtrowanej, wysoka estetyka wykonania oraz przyjazna cena zakupu.  Model serwuje filtrowaną wodę w dwóch rodzajach: schłodzona, gorąca. 

Zapewnia filtrowaną wodę w dwóch rodzajach: 

1. Woda schłodzona niegazowana (5-12°C),

2. Woda gorąca niegazowana (~85°C).

Jedyny na rynku model dostępny w 3 wersjach kolorystycznych: czarny, srebrny, biały.


PRIME ECO MAX – PODŁOGOWY DYSTRYBUTOR WODY – DUŻA WYDAJNOŚĆ

Prime Eco max to nowej generacji model, który będzie idealnym rozwiązaniem w miejscach, gdzie potrzebna jest najwyższa wydajność i duże ilości przygotowywanej wody. Dzięki zainstalowaniu dużych zbiorników (9,8 litra – woda zimna; 5 litrów woda gorąca) jest w stanie obsługiwać dużą liczbę użytkowników. Model, który sprawdzi się zarówno na stołówkach, jak i w biurze, czy hali produkcyjnej.

Zapewnia filtrowaną wodę w dwóch rodzajach: 

1. Woda schłodzona niegazowana (5-12°C),

2. Woda gorąca niegazowana (~85°C).


Jonizator Prime 701-S – wersja poblatowa, 7 płyt

Ten jonizator może pracować zarówno jako wersja nablatowa jak i podblatowa. Dzięki dołączonej w tej ofercie baterii Prime Faucet zyskujesz najwyższy komfort użytkowania:

✓ Pełną funkcjonalność użytkowania jonizatora – bateria umożliwia uruchamianie urządzenia, wybór trybu pracy (woda alkaliczna, kwaśna, oczyszczona), poziomu jonizacji oraz wskazuje zużycie wkładów filtracyjnych, przepływ wody i tryb pracy prezentowane na kolorowym wyświetlaczu.

✓ Najwyższą estetykę montażu – bateria z satynowej stali inox (jedyna w pełni stalowa bateria na rynku) posiadająca nowoczesną stylistykę wykonania, która nada niepowtarzalny wygląd kuchni.

✓ Cenne miejsce na blacie – baza jonizatora znajduje się pod blatem i nie ogranicza miejsca wokół zlewozmywaka.