Oferta dla gastronomiiUtrzymanie higieny
Czas czytania: 3 minuty

Nowe produkty w ofercie Dora Metal, to możliwość zwiększenia higieny i bezpieczeństwa. Producent nieustannie pracuje nad nowymi wyrobami i rozwiązaniami, które ułatwią codzienną pracę. 

Śluza do dezynfekcji osób oraz sprzętu

Śluza do dezynfekcji osób oraz sprzętu minimalizuje ryzyko przedostania się wirusa do wewnątrz chronionych obiektów. Śluza jest idealnym rozwiązaniem dla zwiększenia ochrony budynków użyteczności publicznej, przedsiębiorstw, placówek oświatowych i kulturalnych, a także zorganizowanych wydarzeń. 

Szafy dezynfekcyjne z natryskiem

Wysokiej jakości szafa do dezynfekcji, wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej oraz szkła hartowanego. Szafa dostępna jest w dwóch wersjach i zapewnia najwyższy poziom higieny. Zamontowane dysze natryskowe z regulowanym kątem rozpylania dają wysoką skuteczność dezynfekcji. 

Szafy porządkowe na przedmioty zdezynfekowane.

Wysokiej jakości szafa do przechowywania zdezynfekowanych przedmiotów, wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej oraz szkła hartowanego, dostępna w dwóch wersjach.Zapewnia najwyższy poziom higieny. 

Bemar z rozsuwanym blatem.

Wysokiej jakości bemar z rozsuwanym blatem, to urządzenie przeznaczone do utrzymania temperatury posiłków lub do ich podgrzewania. Rozsuwany blat zapewnia wygodę użytkowania i chroni potrawy przed czynnikami zewnętrznymi. Solidna, stalowa konstrukcja jest stabilna i wytrzymała, a dzięki zamocowanym kołom całość jest łatwa w przemieszczaniu. 

Stanowisko dezynfekcyjne z półką i dozownikami

Wolnostojące, trójfunkcyjne stanowisko do dezynfekcji rąk z półką na rękawiczki i dozownikiem płynu dezynfekującego. Prosta i solidna konstrukcja pozwala na ustawienie stanowiska w dowolnie wybranym  miejscu bez konieczności mocowania go do ścian budynku. 

Wózek uniwersalny

Uniwersalny, mobilny wózek do transportowania brudnej pościeli, odzieży czy odpadków. Prosta i solidna  konstrukcja zapewnia stabilność i wygodę użytkowania. W zależności od potrzeby, wózek można  wykorzystać jako transporter lub stacjonarny kosz na śmieci.

Osłony kasowe/biurkowe

Osłony kasowe wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej i szkła hartowanego. Dostępne w  dwóch wersjach standardowych oraz w wersji na zamówienie pod indywidualne potrzeby. Osłony  zwiększają ochronę pracowników i klientów przed wirusami i bakteriami. Osłony kasowe to produkt  niezbędny wszędzie tam, gdzie obsługuje się klientów. Osłony można również stosować jako bariery  oddzielające pracowników, ustawiając je na biurkach.