Obróbka termiczna
Czas czytania: 2 minuty

[shoperbox id=”15″]

Cyrkulator zanurzeniowy AcuVide ™ 1000 został zaprojektowany z myślą o ciągłym użytkowaniu w kuchniach komercyjnych. Przeznaczony do gotowania metodą sous-vide do przygotowania dań w ściśle kontrolowanej temperaturze z zachowaniem najwyższej jakości produktu, co pozwala na podkreślenie aromatu i tekstury potraw. 

Cechy charakterystyczne

Czytelny wyświetlacz z panelem dotykowym


Górna liczba wskazuje temperaturę wody z dokładnością do jednej dziesiątej stopnia, a dolna liczba pokazuje pozostały czas w godzinach i minutach. Panele dotykowe są zlicowane z powierzchnią urządzenia, co ułatwia czyszczenie. To urządzenie posiada również cykl czyszczenia i przypomnienie o usuwaniu zwapnień, aby zapewnić jak najlepszą pracę cyrkulatora.

Czytelne oznaczenia poziomu wody


Alarm dźwiękowy i automatyczne wyłączanie, jeśli poziom wody jest zbyt wysoki lub zbyt niski.

Regulowany zacisk


Z łatwością mocuje cyrkulator do pojemników o różnej wysokości. Żadne narzędzia nie są potrzebne.

Cyrkulator strumienia wody


Ciągle porusza podgrzaną wodę dla równomiernego gotowania. Ciągle miesza podgrzaną wodę (ogrzewa do 95°C) w celu jednolitego gotowania. Pompa o mocy 1200 W utrzymuje nawet 30 litrów wody w równej, stałej temperaturze.

Można myć w zmywarce


Obudowę ze stali nierdzewnej można wyjąć z urządzenia i umieścić w zmywarce.

Konstrukcja IPX7


Zapobiega awariom w przypadku przypadkowego upuszczenia do wody.

Sparuj z pakowarkami próżniowymi PrimaVac ™


Połącz z urządzeniami wewnątrzkomorowymi z linii PrimaVac™, aby uzyskać kompletne rozwiązanie do komercyjnego gotowania sous vide.