Oferta dla gastronomiiZmywarki gastronomiczne
Czas czytania: 2 minuty

[shoperbox id=”41″]

Kompaktowa konstrukcja, załadunek z przodu oraz proste sterowanie za pomocą dwóch przycisków zapewniają łatwe i konsekwentnie doskonałe rezultaty zmywania, dzięki czemu zmywarka do naczyń D400 jest doskonałym urządzeniem w przypadku miejsc z ograniczoną przestrzenią.

D400 jest łatwą w obsłudze zmywarką do naczyń, wyposażoną w kosz o wymiarach 400 x 400 mm,
który pomieści do 9 pełnowymiarowych talerzy. Stały, trzyminutowy cykl zmywania, umożliwia umycie do 180 talerzy na godzinę. Cyfrowy wyświetlacz, intuicyjne kolory podświetlenia przycisków oraz powszechnie używane symbole czynią urządzenie niezwykle łatwym w użyciu. Zaawansowane tryby ustawień oferują większą wydajność oraz możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb klienta.

Dodatkowo, inteligentne oprogramowanie stale monitoruje cykle zmywania, temperatury, zużycie środków chemicznych, a także wszystkie błędy i wyświetla istotne dane, które są wykorzystywane w celu poprawy wydajności pracy.

Zmywarka D400 standardowo jest wyposażona w odpływ grawitacyjny, który jest odpowiedni tam, gdzie urządzenie znajduje się nad odpływem. Opcjonalnapompa spustowa (D400P) ma zasadnicze znaczenie gdy odpływ znajduje się wyżej niż spust wody ze zmywarki.