Ciągi wydawczeOferta dla gastronomii
Czas czytania: 4 minuty

Ciągi wydawcze to odpowiednio dobrana kombinacja stanowisk neutralnych i urządzeń zapewniająca szybkie i sprawne wydawanie dużej ilości posiłków, gwarantująca przechowywanie potraw we właściwej temperaturze jak i atrakcyjną prezentację dań. W katalogu znajdą Państwo wszystkie niezbędne elementy składowe każdego ciągu wydawczego: stanowiska neutralne, stanowiska grzewcze, stanowiska chłodnicze, nadstawki i elementy pomocnicze.

W związku ze stale zwiększającym się zapotrzebowaniem rynku na ciągi wydawcze oraz wciąż rosnącymi wymaganiami klientów, Komat zdecydował się zaprezentować aż cztery warianty wykonania ciągów. Poszczególne warianty różnią się między sobą rozwiązaniami konstrukcyjnymi dostosowanymi standardem do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Modułowy system montażu zapewnia pełną swobodę doboru urządzeń i dodatkowych elementów składowych ciągu, dostosowując ich ilość i rozmieszczenie do potrzeb i charakteru obiektu. Szeroką ofertę dopełniają eleganckie bufety i elementy do zabudowy.

Linia Silver

Linia polecana klientom ceniącym prostotę wykonania, i do których przemawiają względy ekonomiczne. Mimo prostej konstrukcji, po zastosowaniu efektownych nadstawek i dowolnej zabudowy dekoracyjnej frontu, zaprojektowany ciąg spełnia wysokie standardy zarówno pod względem ergonomii i funkcjonalności jak i estetyki wykonania. W linii tej istnieje możliwość zastosowania blatu z innych materiałów – takich jak: granit, corian, płyta drewnopodobna laminowana. 

Wszystkie elementy wykonane są ze stali nierdzewnej w gatunku 1.4301 (PN 0H18N9; AISI 304; DIN X5CrNi 18-10). Blaty wykonane są z blachy o grubości 1,5 – 2,0mm, a konstrukcja szkieletowa z profili 40×40. Wewnętrzne krawędzie wanien są zaokrąglone, co daje wyjątkowy komfort użytkowania i łatwość w utrzymaniu czystości. Poszczególne segmenty ciągu łączone są doczołowo połączeniami śrubowymi „na włos”. 

Linia Gold

Podstawą tej linii są stanowiska szafkowe w całości wykonane ze stali nierdzewnej. Urządzenia zamontowane są w ciągu w postaci elementów do zabudowy wpuszczanych w blat. Linia szczególnie polecana klientom planującym zakup ciągu z blatem z innego materiału. Urządzenia w postaci elementów do zabudowy wpuszczanych w blat idealnie komponują się z wszystkimi rodzajami granitu i corianu. Szafkowa konstrukcja podstaw zapewnia łatwiejsze utrzymanie czystości i lepsze możliwości przechowywania produktów.

Wszystkie elementy wykonane są ze stali nierdzewnej w gatunku 1.4301 (PN 0H18N9; AISI 304; DIN X5CrNi 18-10). Blaty wykonane są z blachy o grubości 1,5 – 2,0 mm. Wewnętrzne krawędzie wanien są zaokrąglone, co daje wyjątkowy komfort użytkowania i łatwość w utrzymaniu czystości. Poszczególne segmenty ciągu łączone są doczołowo połączeniami śrubowymi „na włos”. 

Linia Platinum

Linia charakteryzuje się najwyższym standardem wykonania. Zbudowana jest na bazie stanowisk szafkowych, a wszystkie wanny wspawane są w blat, tworząc gładką powierzchnię, przez co uzyskany zostaje wyjątkowo estetyczny wygląd. Linia polecana najbardziej wymagającym klientom, ceniącym wysoki poziom wykonania i perfekcję w dopracowaniu szczegółów. Szafkowa konstrukcja podstaw zapewnia łatwe utrzymanie czystości i lepsze możliwości przechowywania produktów.

Wszystkie elementy wykonane są ze stali nierdzewnej w gatunku 1.4301 (PN 0H18N9; AISI 304; DIN X5CrNi 18-10). Blaty wykonane są z blachy o grubości 1,5 – 2,0mm. Poszczególne segmenty ciągu łączone są doczołowo połączeniami śrubowymi „na włos”. 

Linia Mobil

Linia zaprojektowana jest jako układ samodzielnych stanowisk jezdnych. Konstrukcja linii oparta jest na stanowiskach szkieletowych z półką dolną, dodatkowo zabudowanych z 3-stron zabudową dekoracyjną, a urządzenia zamontowane są w ciągu w postaci elementów do zabudowy wpuszczanych w blat.

Linia ta idealnie nadaje się do cateringu i w miejsca, gdzie sala restauracyjna musi spełniać w ciągu dnia kilka funkcji. Poszczególne elementy ciągów można zestawiać w dowolny sposób, w zależności od indywidualnych potrzeb. Nadstawki i zabudowa dekoracyjna pozwalają na pełną swobodę aranżacji.