Akcesoria kuchenneOferta dla gastronomiiWyposażenie dla pizzerii
Czas czytania: 2 minuty

Kiedy bracia Argyle i William Campbell założyli Cambro Manufacturing w 1951 roku w Huntington, Beach w Kalifornii, stworzyli jeden produkt, aby rozwiązać problem w branży gastronomicznej. Nazwany Camtray®, pokazał swoje zaangażowanie w doskonałość, jakość i innowacyjność. 70 lat i ponad 14 000 produktów później, Cambro nadal jest firmą rodzinną skoncentrowaną na tworzeniu rozwiązań gastronomicznych w USA i na całym świecie. Obecnie prowadzona przez syna Williama, Argyle, Cambro nadal jest zaangażowana w tworzenie produktów, które pomogą Ci służyć, zadowolić i zachwycać swoich gości.

„Rozumiemy, że gdy klient korzysta z naszych produktów, ma zaufanie do ich wydajności. To zaufanie opiera się na stałej wydajności przez siedem dekad”

Argyle Campbell, prezes Cambro Manufacturing

Dzięki zakładom w Kalifornii i Północnej Karolinie 99 procent produktów Cambro sprzedawanych klientom w Ameryce Północnej jest wytwarzanych w Stanach Zjednoczonych. Proponowany asortyment idealnie sprawdzi się
w hotelach, restauracjach oraz punktach gastronomicznych oferujących usługi cateringowe. Markę charakteryzuje troska o środowisko i ekologię
– produkty Cambro służą przez wiele lat lub nadają się w 100% do recyklingu, zmniejszając tym samym ilość odpadów.

Podobnie jak w przypadku wszystkich rzeczy związanych z usługą gastronomiczną, efekt końcowy jest tak dobry, jak składniki i procesy wykorzystywane do jego produkcji. Cambro pozyskuje wyłącznie najwyższej jakości materiały zatwierdzone przez FDA dla wszystkich swoich fabryk na całym świecie i w Stanach Zjednoczonych. Cambro robi wszystko, aby uzyskać specjalne certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Cambro posiada certyfikat ISO przyznany przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną, organizację non-profit, która współpracuje z ponad 160 krajami w celu regulowania standardów branżowych. Ten certyfikat oznacza, że ​​Cambro posiada godny pozazdroszczenia poziom zarządzania jakością, którego celem jest osiągnięcie satysfakcji klienta. Jednym z powodów, dla których klienci Cambro są tak zadowoleni, jest fakt, że zdecydowana większość produktów Cambro przeznaczonych do kontaktu z żywnością znajduje się na liście NSF. Lista NSF na produkcie gastronomicznym gwarantuje, że nie przedostanie się on do żywności szkodliwych chemikaliów, można go czyścić i nie będzie zawierał bakterii.