Filtry do wodyOferta dla gastronomii
Czas czytania: 5 minuty

PURITY C iQ to pierwszy inteligentny system filtracji oparty na danych. To system, który łączy filtr, głowicę filtrującą i portal z danymi w chmurze. Teraz możemy dostarczyć dokładne dane na temat kluczowych parametrów filtracji w czasie rzeczywistym, dzięki którym podejmowane są lepsze decyzje i można zwiększyć efektywność działań serwisowych. Opracowany w ścisłej współpracy z klientami, PURITY C iQ to system typu podłącz i używaj, który inteligentnie upraszcza instalację i pomaga zaplanować wizytę serwisową z wyprzedzeniem. Dane są dostępne i można je sprawdzić w dowolnym momencie. W rezul­tacie serwowana kawa i herbata mogą być zawsze na najwyższym poziomie.

PURITY C iQ oparte jest na koncepcji podłącz i używaj – i nie wymaga integracji z istniejącymi sieciami. Połączenie z chmurą jest w pełni niezależne. Wymagana jest jedynie prosta rejestracja głowicy. Połączenie danych nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.


 • Stała jakość każdej serwowanej kawy
 • Minimalizacja ryzyka nieprawidłowej instalacji oraz stała ochrona ekspresu
 • Portal BRITA iQ pozwala przewidzieć wizyty serwisowe i wymianę filtrów
 • Pomiar wody kranowej za pomocą inteligentnej technologii czujników i automatyczne dostosowanie obejścia filtra
 • Technologia „podłącz i używaj” ułatwia instalację
 • Automatycznie łączenie z chmurą przez wąskopasmową transmisję LTE
 • Wbudowany plan taryfowy LTE, bez oddzielnego abonamentu albo łączenia z Wi-Fi   

Lepszy

PURITY C iQ wynosi jakość filtrów do wody BRITA na nowy poziom. Wydłuża trwałość, a tym samym żywotność podłączonych urządzeń. Unikalna technologia pod­łącz i używaj wspiera techników podczas instalacji i konserwacji filtrów. Głowica filtra PURITY C iQ automatycznie wykrywa podłączony wkład i jego wydajność filtracyjną. Proces płukania jest wspierany przez wizualne i dźwiękowe informacje zwrotne, dzięki czemu przygotowanie wkładu jest intuicyjne, precyzyjne i proste. Ciągła ocena twardości wody i jej późniejsze dostosowanie do optymalnego poziomu odbywa się automatycznie. Eliminuje to błędy pomiaru wody i ustawień bypasu. Zinte­growany system przepływu stale oblicza pozostałą wydajność i żywotność podłączonego filtra. Wszystkie dane są automatycznie przesyłane do portalu BRITA iQ, gdzie można je monitorować, analizować i na ich podstawie planować.

Stały

PURITY C iQ to inteligentny, profesjonalny sposób przygotowywania wody do kawy. Inżynierowie BRITA celowo skupili się na czynnikach, które mogą niekorzystnie wpłynąć na wysoką, stałą jakość wody. PURITY C iQ powoduje, że jakość wody do kawy jest stała. Do tej pory wahania jakości wody uniemożliwiały zagwarantowanie niezmiennie wysokiej jakości kawy podczas pracy ekspresu. BRITA to zmieniła. PURITY C iQ to pierwszy inteligentny system filtrujący, który stale monitoruje parame­try wody za pomocą algorytmów i automatycznie reaguje na wszelkie zmiany w jakości wody. Dzięki PURITY C iQ, możesz osiągnąć cel, jakim jest utrzymanie stałej, najwyższej jakości napojów dla Ciebie i Twoich klientów.

Bardziej wydajny

Bezkonkurencyjną zaletą cyfrowo zintegrowanego sytemu jest zapewnienie większej wydajności firmom, które mają wiele zainstalowanych filtrów. Każdego dnia, głowica filtrująca przesyła bieżące dane operacyjne do centralnego, opartego na chmurze portalu BRITA iQ. To bezprzewodowe, dynamiczne raportowanie zapewnia przegląd pozostałego okresu użytkowania wszystkich filtrów we wszystkich lokalizacjach. W ten sposób można łatwo koordynować harmonogram konserwacji. Dzięki inteligentnej technologii, odpowiednie parametry pracy wszystkich zainstalowanych wkładów filtracyjnych są dostępne w czasie rzeczywistym na portalu BRITA iQ. Wartości te obejmują pozostałą wydajność filtra i pozostały okres eksploatacji filtra, poziom twardości węglanowej wody kranowej oraz zużycie wody.


Połącz profesjonalne usuwanie kamienia z inteligentną technologią systemu PURITY C iQ. Mniej awarii w różnych profesjonalnych zastosowaniach.

 • C150 PURITY C iQ Quell ST
 • C300 PURITY C iQ Quell ST
 • C500 PURITY C iQ Quell ST
 • C1100 PURITY C iQ Quell ST

Połącz kawę o idealnym smaku i prawdziwą cremą z inteligentną technologią systemu PURITY C iQ

 • C150 PURITY C Finest iQ
 • C300 PURITY C Finest iQ
 • C500 PURITY C Finest iQ
 • C1100 PURITY C Finest iQ

Ciesz się wyśmienitą kawą dzięki cyfrowo nadzorowanej filtracji wody PURITY C iQ, opracowanej specjalnie do miękkiej wody.

 •  C50 iQ Fresh

Ciesz się orzeźwiającymi napojami dzięki cyfrowo nadzorowanej filtracji wody PURITY C iQ.

 • C1000 AC PURITY C iQ

Wszystkie zarejestrowane głowice filtrów PURITY C iQ są monitorowane za pośrednictwem BRITA iQ Portal. Przejrzyście przedstawione dane ułatwiają planowanie wizyt ser­ wisowych.

BRITA iQ Portal oferuje maksymalną łatwość użytkowania. Internetowy pulpit nawigacyjny, dostępny za pośrednictwem wszystkich popularnych przeglądarek internetowych, pokazuje stan każdego zainstalowanego filtra PURITY C iQ. Pozostała wydajność wkładu filtrującego, zużycie wody w ostatnim tygodniu i ostatnia aktywność są dostępne natychmiast.

Dodatkowo, BRITA iQ Portal zapewnia przegląd wszystkich głowic filtrujących w grupie użytkowników określonej przez klienta. Zarejestrowani serwisanci mogą uzyskać różne poziomy dostępu w interfejsie iQ Portal, ogólny przegląd całościowy, lub dostęp do bardziej szczegółowych danych.

Portal PURITY C iQ – instalacja

 • Załóż konto w portalu BRITA iQ Portal i zaloguj się.
 • Utwórz nowe organizacje w portalu BRITA iQ i zaproś do nich użytkowników.
 • Zapoznaj się z informacjami o portalu BRITA iQ.
 • Zarejestruj głowice PURITY C iQ w portalu BRITA iQ
 • Dostosuj ustawienia w portalu BRITA iQ

Aplikacja PURITY C iQ Connect umożliwia bezpośrednie połączenie z zainstalowanym filtrem. Dzięki niej możliwe jest podłączenie urządzenia z systemem operacyjnym Windows do głowicy filtra PURITY C iQ, wyświetlanie wszystkich bieżących danych i dostosowywanie ustawień systemu.

Zapytaj o cenę

Wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy jego wycenę

  Głowica BRITA PURITY C iQ

  Wybierz model oraz wielkość wkładu filtracyjnego

  BRITA PURITY C iQ Quell ST

  BRITA PURITY C iQ Finest

  BRITA PURITY C iQ Fresh

  BRITA PURITY C iQ C1000 AC