Ekspresy gastronomiczneOferta dla gastronomii
Czas czytania: 3 minuty

W epoce, w której wciąż wzrasta popyt na ekspresy z młynkami do ziaren, kawa z dodatkiem świeżego mleka nie jest już towarem luksusowym, a w biurach masowo zastępuje się stołówki funkcjonalnymi kącikami kawowymi blisko stanowisk pracy, nadszedł czas na rozszerzenie asortymentu Bravilor Bonamat. 

Trzy lata temu Bravilor Bonamat wypuścił na rynek ekspres do kawy Sego, automat o niewielkich rozmiarach oraz zaawansowanej technologii. Kompaktowy kształt, łatwa obsługa i proste czyszczenie zapewniły mu niespotykany dotąd sukces. 

„Sego z miejsca stał się „liderem”. W krótkim czasie pojawiły się zapytania o większy model i opcję użycia świeżego mleka. W tym roku zatem z wielkim entuzjazmem przedstawiamy Sego L. Litera „L” oczywiście oznacza latte. Ekspres Sego L przygotuje cappuccino, kawa latte i latte macchiato ze świeżo zmielonych ziaren kawy, a profesjonalny system dodawania mleka zapewni świeżą mleczną piankę. Dzięki temu każdy w biurze będzie mógł się rozkoszować najdoskonalszym doznaniem kawy”, mówi Guus Verheijen, dyrektor generalny Bravilor Bonamat. 

Sego 11L/12L

Kompaktowy ekspres do parzenia kawy ziarnistej zapewniający nadzwyczajne doznania smakowe!

Wszystkie rodzaje kawy są przygotowywane ze świeżo zmielonych ziaren. Ponadto niektóre napoje, takie jak cappucino, otrzymują dodatkową spienioną warstwę mleka.

Jakość Twojej kawy jest ważna. Dlatego kluczowe komponenty wymagające zabiegów użytkownika zostały dobrze przemyślane i zaprojektowane. Należy do nich np. zaparzacz CIRCO oraz samoczyszczący się system dodawania mleka. Bravilor Bonamat dba o to, by czyszczenie ekspresu zostało ograniczone do minimum i odbywało się w miarę możliwości automatycznie.

Rozbudowane menu z 30 napojami

Asortyment zależy od doboru składników. Najczęściej wybierane to kakao i świeże mleko. Standardowy program obejmuje: ristretto, espresso, americano, caffè crema, gorącą czekoladę, espresso-choc, espreschoc, cappuccino, cappuccino dark, caffè latte, moccachino, latte macchiato, gorącą czekoladę deluxe i mleko.

Sego oferuje oczywiście także gorącą wodę do herbaty czy zupy.

Kawa w każdym środowisku

Ekspres Sego może być wykorzystany w wielu miejscach. Dzięki małej szerokości (31 cm), szybkiemu parzeniu i stałej gotowości jest odpowiednim ekspresem do każdego biura. Klienci chętnie wykorzystują go również w kącikach samoobsługowych, np. w poczekalniach czy showroomach małych i średnich przedsiębiorstw.

Ekspres Sego jest dostępny w różnych wersjach, z lodówką na mleko albo bez. Ponadto urządzenie można uzupełnić akcesoriami pozwalającymi na ograniczenie jego konserwacji do minimum.

Przydatne udogodnienie: jeśli Sego nie jest używany przez jakiś czas, przechodzi automatycznie w tryb oszczędzania energii.

  • Sego 11L*: jeden pojemnik na ziarna kawy i jeden pojemnik na składnik instant, np. kakao.
  • Sego 12L*: jeden pojemnik na ziarna kawy i dwa pojemniki na składniki instant.
  • Zintegrowany system dodawania mleka świeżego (kociołek parowy i spieniacz).
  • Prosta obsługa dzięki intuicyjnemu panelowi dotykowemu.
  • Menu oferuje do 30 rodzajów napojów.
  • Ustawienia takie jak temperatura wody, czas parzenia, stopień zmielenia ziaren i wielkość kubka, mogą być modyfikowane zgodnie z preferencjami.
  • Ekspres Sego jest szczególnie odpowiedni do biur, poczekalni i sklepów.
  • Gdy maszyna nie jest aktualnie w użyciu, przechodzi w stan energooszczędny, co obniża zużycie prądu.

* Lodówka na mleko Bravilor Bonamat nie znajduje się w zestawie ekspresu. Można ją zamówić osobno.

Zapytaj o cenę

Wybierz model i wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy jego wycenę