Oferta dla gastronomiiWyposażenie barowe
Czas czytania: 3 minuty

[shoperbox id=”11″]

HBH950 Quantum to najnowsze urządzenie linii wysokowydajnych blenderów firmy Hamilton Beach Commercial. Mieszanie o wysokiej wydajności to milowy krok naprzód dzięki technologii silnika Endura™. Technologia ENDURA™ to nowa generacja bezszczotkowych silników indukcyjnych zapewniająca 2,5 razy dłuższą i o 50% bardziej oszczędną eksploatację w porównaniu do silników tradycyjnych.

Cechy charakterystyczne

Wstępnie zaprogramowane cykle


Przypisz cykle do 5 przycisków z 30 wstępnie załadowanych programów. Programy obejmują różnorodne zastosowania, od trudnych do zmieszania koktajli po mrożone koktajle i frappe. Dodatkowe 30 niestandardowych programów można przesłać przez dysk USB.

Wskaźnik temperatury


Quantum ostrzega użytkownika, zanim silnik przegrzeje się. Quantum oferuje również cykl schładzania, aby szybko obniżyć temperaturę silnika i wznowić normalną pracę.

Quiet Shield™ redukuje hałas


Quiet Shield™ sprawia, że Quantum™ jest jednym z najcichszych blenderów na świecie. Osłona otwiera się do maksymalnej wysokości zaledwie 53 cm, dzięki czemu można ją łatwo zainstalować pod szafkami. Silnik wyłącza się, gdy użytkownik podnosi Quiet Shield™, aby zapewnić ciche mieszanie za każdym razem.

7-letnia gwarancja na silnik – technologia Endura™


Technologia silnika Endura™ wykorzystuje silnik bezszczotkowy, który został zaprojektowany tak, aby działał nawet 2,5 razy dłużej niż jego odpowiednicy. Silnik jest testowany, aby był do 50% bardziej wydajny niż standardowe wysokowydajne blendery z silnikami uniwersalnymi.

Opatentowany system Wave~Action®


Jedwabiście kremowa konsystencja drinków – system Wave~Action® w połączeniu z prędkością blendu i kształtem ostrzy rozkrusza lód, zamieniając grudki w drink o kremowej konsystencji. Zwykłe blendery obracają zawartość wokół ścianek słoika, co może pozostawić całe kawałki nietknięte przez ostrza. System Wave~Action® ma unikalną konstrukcję pojemnika i ostrza, aby za każdym razem uzyskać super kremowy profil.

Przyjazny dla użytkownika pojemnościowy panel dotykowy


Pojemnościowy panel dotykowy zawiera globalne symbole i przewijany wyświetlacz cyfrowy, dzięki czemu użytkownik może intuicyjnie zmieniać cykle mieszania lub sprawdzać dane diagnostyczne.

Dożywotnia gwarancja na mechanizm tnący i ostrze ze stali nierdzewnej

Dożywotnia gwarancja zapewnia, że te elementy będą wolne od wad materiałowych lub produkcyjnych przez cały okres ich eksploatacji.