Oferta dla gastronomiiWyposażenie barowe
Czas czytania: 3 minuty

[shoperbox id=”9″]

Hamilton Beach® HBH850 Summit to profesjonalny blender umożliwiający wykonanie do stu cocktaili dziennie. Przeznaczony do sporządzania napojów z dużą ilością lodu. Funkcja AutoBlend zapewnia idealną konsystencję napojów – dobrana ilość obrotów i czas pracy zatrzymują urządzenie w chwili uzyskania idealnej konsystencji. Kontrola kawitacji – wykrywa występowanie kawitacji i sugeruje użytkownikowi dodanie płynu. Dzięki temu użytkownik nie musi tracić czasu na obserwowanie blendera, a drinki zawsze się udają.

Blender specjalistyczny HBH850 Summit został zaprojektowany z myślą o barach, restauracjach oraz lokalach serwujących duże ilości koktajli.

Umożliwia wykonanie do stu koktajli dziennie. Przeznaczony do sporządzania napojów z dużą ilością lodu

Opatentowany system Wave~Action®


Zwykłe blendery obracają zawartość wokół ścianek słoika, co może pozostawić całe kawałki nietknięte przez ostrza. System Wave~Action® ma unikalną konstrukcję pojemnika i ostrza, aby za każdym razem uzyskać super kremowy profil.

Wstępnie zaprogramowane cykle


Przypisz cykle do 4 przycisków dla popularnych napojów. Wybierz spośród ponad 100 wstępnie zaprogramowanych cykli, aby uzyskać maksymalną wszechstronność. Dostępne są dodatkowe cykle niestandardowe, które można łatwo pobrać przez port USB Summits.

Dostęp do portu USB

Możliwość montażu w blacie


Zwykłe zdjęcie dolnej obudowy pozwala na zamontowanie blendera w blacie w celu zmniejszenia poziomu hałasu i uzyskaniu niższego profilu.

Osłona Quiet Shield™ zmniejsza poziom hałasu


Zmniejsza poziom hałasu i można ją łatwo wyjąć do czyszczenia. Silnik wyłącza się, gdy użytkownik podnosi osłonę Quiet Shield™, aby zapewnić ciche mieszanie za każdym razem (tylko 230 V).

Demontaż i czyszczenie

Funkcja AutoBlend zapewnia idealną konsystencję napojów – dobrana ilość obrotów i czas pracy zatrzymują urządzenie w chwili uzyskania idealnej konsystencji.

Mocny silnik 3 KM


Wystarczająco mocny, aby przebić się przez gęste składniki w jak najkrótszym czasie i zoptymalizowany pod kątem maksymalnej żywotności silnika. W blenderze zastosowano tytanowe sprzęgło całkowicie odporne na zużycie, system sensorów magnetycznych dezaktywujących silnik w sytuacjach, gdy kontener nie stoi w gnieździe, system pomp chłodzących silnik

Przegroda i wentylatory


Aby zmaksymalizować żywotność blendera, unikalna przegroda przepływu powietrza utrzymuje chłodzenie silnika i zapobiega wnikaniu wody. Dwa wentylatory pomocnicze zapewniają chłodzenie silnika pomiędzy mieszankami. Wyświetlacz informuje operatora o uruchomieniu cyklu schładzania.

Dożywotnia gwarancja na ostrze i sprzęgło napędu silnikowego

Ostrza wykonane z hartowanej stali z domieszką manganu, odporne i niewymagające ostrzenia oraz odporne na zużycie sprzęgło wykonane z tytanu

Programowanie

Cechy charakterystyczne

 • Ostrza wykonane z hartowanej stali z domieszką manganu, odporne i niewymagające ostrzenia
 • •Odporne na zużycie sprzęgło wykonane z tytanu
 • Panel sterujący pozwala na ustawienie 3 prędkości obrotowych, pracy pulsacyjnej i ponad 100 kombinacji programów. Zawiera także timer i licznik menadżerski.
 • Funkcja Auto-Blend zatrzymuje mikser, gdy napój osiągnie idealną konsystencję
 • System Wave ~ Action® w sposób ciągły wtłacza mieszaninę w ostrza
 • Obudowa dźwiękochłonna Quiet Shield ™ zmniejsza hałas towarzyszący pracy blendera
 • Podwójne wentylatory automatycznie utrzymują chłód silnika
 • Nóżki Sure Grip ™ zapobiegają przesuwaniu się urządzenia i separują od wilgoci, urządzenie może być montowane w zabudowie baru
 • Szybkie i łatwe czyszczenie
 • USB pozwala na przenoszenie gotowego oprogramowania do kolejnych maszyn w sieci
 • Sztaplowany dzbanek o pojemności 1,8l
 • System sensorów magnetycznych wyłączający silnik w sytuacji gdy dzbanek zostanie zdjęty z gniazda.
 • Blender przy dużym obciążeniu uaktywnia zapasowy system chłodzący silnik

Dane techniczne

Wymiary w mm:229x305x(H)483
Pojemność w ml:1800
Moc w W:1000
Napięcie w V:230