Oferta dla gastronomiiWyposażenie barowe
Czas czytania: 3 minuty

[shoperbox id=”46″]

Ten potężny blender stworzony do użytku profesjonalnego jest wyposażony w szereg funkcji ułatwiających pracę. Dwie prędkości, cykl jump i tryb pulsacyjny zapewnia niesamowitą konsystencję koktajlu przy zmniejszonym poziomie hałasu. Unikalny regulator czasu z wyłącznikiem i wskaźnik temperatury pomagają wydłużyć żywotność urządzenia.

Cechy charakterystyczne


Dzbanek z systemem Wave-Action®

System Wave~Action® – zwykłe blendery obracają zawartość wokół ścianek dzbanka, przez co składniki mogą uniknąć ostrzy. System Wave-Action® to unikalnie zaprojektowany pojemnik oraz ostrza, które w połączeniu z prędkością zamieniają produkty w koktajl o idealnie kremowej konsystencji – kiedy spragnieni klienci czekają, możesz zblendować 0,5 l drinków w zaledwie 12 sekund.

Dwie prędkości, cykl skokowy i tryb pulsacyjny


Cykl skokowy umożliwia start blendera z niską prędkością, aby zminimalizować hałas podczas mieszania dużych kawałków. Cykl następnie przełącza się na wysoką prędkość, aby uzyskać super-kremowy profil napoju. Timer wyłącza blender po upływie ustawionego czasu i umożliwia miksowanie bez użycia rąk.

Łatwe użytkowanie w blacie stołu


Akcesorium CK650 umożliwia zamontowanie blendera Tempest w blacie w celu zmniejszenia poziomu hałasu i uzyskania niższego profilu.

Mocny silnik

Silnik o mocy 880 W – konstrukcja z wytrzymałym sprzęgłem napędowym w całości wykonanym z metalu, aby zaspokoić potrzeby najbardziej obleganych barów.

Wskaźnik temperatury


Blender ostrzega użytkownika przed przegrzaniem silnika. Posiada on również cykl schładzania, aby szybko obniżyć temperaturę silnika i wznowić normalną pracę.

Sztaplowany pojemnik 1,8 l

Odporny na uderzenia pojemnik z poliwęglanu z czytelną podziałką. Konstrukcja zespołu noża jest wyposażona w podwójne łożyska, co zwiększa żywotność pojemnika.

Całkowicie metalowe sprzęgło napędu


Trwałe, całkowicie metalowe sprzęgło napędu. Czujnik podstawy pojemnika wyłącza silnik, gdy nie jest on na miejscu, aby zapobiec nieostrożnemu szlifowaniu sprzęgła.

Dożywotnia gwarancja na mechanizm tnący i ostrze ze stali nierdzewnej

Producent zapewnia, że te elementy będą wolne od wad materiałowych lub produkcyjnych przez cały okres ich eksploatacji.

Dane techniczne


Moc: 880W
Zasilanie: 230V / 50/60 Hz
Pojemność dzbanka : 1,8L
Wymiary zewnętrzne (Szer.xGłęb.xWys.): 178 x 203 x 457mm
Waga: 6,3kg

Demontaż i wymiana sprzęgła