Maszyny kuchenneOferta dla gastronomiiWyposażenie barowe
Czas czytania: 3 minuty

[shoperbox id=”6″]

Jako członek rodziny mikserów kulinarnych EXPEDITOR™, seria 600 jest znana z precyzyjnej kontroli miksowania, od przecierania po siekanie. Funkcja jednoprzyciskowego CHOP i pokrętło o zmiennej prędkości zapewniają szefom kuchni maksymalną kontrolę nad teksturą i jakością gotowego dania. Profesjonalne blendery marki Hamilton Beach mogą być wykorzystywane do tworzenia napojów, soków i koktajli na bazie kruszonego lodu. Dzięki silnym ostrzom wykonanym ze stali nierdzewnej bez problemu poradzą sobie z  dużymi kawałkami owoców i warzyw. Urządzenia te są poręczne i łatwe w obsłudze dzięki czemu może z nich korzystać każdy. Blendery Hamilton Beach to stylowe i funkcjonalne wyposażanie każdego lokalu gastronomicznego.

Cechy charakterystyczne

Silnik o mocy 3 KM – posiada moment obrotowy wystarczający do krojenia produktów. 
Duża miarka – ułatwia dodawanie płynów do emulsji w trakcie blendowania.
Opatentowany system Wave~Action® – wymusza ciągłe przechodzenie produktów przez ostrza aby zapewnić odpowiednią emulgację mieszanki.
Dożywotnia gwarancja na mechanizm tnący i ostrze ze stali nierdzewnej – zapewnia, że te elementy będą wolne od wad materiałowych lub produkcyjnych przez cały okres ich eksploatacji.
Funkcja krojenia – przechodzenie pomiędzy małą szybkością i wybraną przez użytkownika dużą szybkością.
Zróżnicowana prędkość i blend pulsacyjny – do blendowania, robienia puree, mielenia, siekania i emulgowania.

Funkcja CHOP


Unikalna, wszechstronna funkcja, która zapewnia najwyższą kontrolę nad konsystencją żywności. Aby z niej skorzystać, naciśnij przycisk CHOP i obróć pokrętło zmiennej prędkości do preferowanej prędkości od niskiej do wysokiej.

Mocny silnik 3 KM


Wystarczająco mocny, aby przebić się przez gęste składniki w jak najkrótszym czasie i zoptymalizowany pod kątem maksymalnej żywotności silnika.

Wskaźnik temperatury


Ostrzega użytkownika, jeśli silnik przegrzeje się podczas miksowania.

Dożywotnia gwarancja na sprzęgło noża i napęd silnika


Obydwa elementy są objęte gwarancją na wady materiałowe i wykonawcze przez cały okres użytkowania produktu.

Ostrze ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości


Posiada 4 zaostrzone powierzchnie tnące, które szybko przecinają składniki żywności, zapewniając wyjątkowe aplikacje do miksowania, mielenia, siekania i robienia purée.

Modele

HBF600

Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym:

Hamilton Beach HBF600 EXPEDITOR

HBF600S

Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym:

Hamilton Beach HBF600S EXPEDITOR