Szkolenia
Czas czytania: < 1 minuta
Nie odnaleziono wydarzeń!

Zapraszamy na bezpłatny pokaz schładzarko-zamrażarek szokowych marki Rilling oraz urządzeń Robot Coupe

30.05.2023 w godz. 11.00 – 14.00

Racjonalne przygotowanie potraw jest codziennym wymogiem w profesjonalnej kuchni. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Państwa na bezpłatny pokaz schładzarek szokowych marki Rilling oraz urządzeń Robot Coupe.

„Świeżo przygotowane smakuje najlepiej” to twierdzenie śmiało możemy odłożyć do akt.

Schładzanie szokowe poprawia ekonomikę i wydajność pracy. Pracując na porcjach oszczędza się czas, a możliwość przygotowania większych ilości potraw równocześnie pozwala zmniejszyć koszty. Pokażemy wymierne korzyści ze stosowania schładzarek oraz praktyczne wykorzystanie ich w gastronomii. Każdy pracujący w gastronomii wie, jak ważne jest szybkie schładzanie i zamrażanie potraw. Szczególnie, gdy chcemy podać je w późniejszym czasie, przy jednoczesnym uniknięciu utraty zapachów i aromatów. Dzięki metodzie Cook&Chill jest to możliwie! Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z urządzeniami Pro/Pro+.

Od roku 1961 firma Robot-Coupe projektuje, opracowuje i produkuje, we Francji, urządzenia dla gastronomii. Niektóre z modeli stały się nieodzownymi bestsellerami, sprawiając, że firma Robot-Coupe zdobyła niekwestionowaną pozycję lidera. Obecna w ponad 130 krajach firma Robot-Coupe korzysta ze specjalistycznej wiedzy światowego lidera, stale adaptując go do różnych rodzajów lokalnych kuchni.