AktualnościEkspresy gastronomiczne
Czas czytania: 2 minuty

Dzięki Bartscher Cloud cyfryzacja wkracza do świata naszych w pełni automatycznych ekspresów do kawy. Dostęp do portalu internetowego jest zapewniany przy zakupie urządzenia.
Można z niego korzystać za pomocą smartfona, tabletu lub komputera.


W przypadku urządzeń i użytkowników chmury, użytkowanie i zarządzanie jest całkowicie w rękach administratora. Wszystkie zakupione w pełni automatyczne ekspresy do kawy mogą być dodawane do Bartscher Cloud i sprawdzane oraz analizowane przez dowolnego upoważnionego użytkownika.


Korzystanie z cyfrowych urządzeń kuchennych jest bardzo popularne w nowoczesnych firmach i stale rośnie – i nie bez powodu. Chmura Bartscher upraszcza, ale przede wszystkim przyspiesza analizę usterek, a tym samym również naprawy. Problemy techniczne i zachowanie urządzenia można odczytać w mgnieniu oka dzięki Bartscher Cloud. Bezpośredni dostęp do typu urządzenia i numeru seryjnego jest pierwszym ważnym krokiem.

Można odczytać dzienniki czyszczenia, a instrukcja obsługi, która w przeciwnym razie jest często niemożliwa do znalezienia, jest bezpośrednio dostępna za pośrednictwem łącza do naszej strony internetowej. Kontakt serwisowy jest również przechowywany bezpośrednio w chmurze w celu łatwej i płynnej komunikacji – za pośrednictwem poczty elektronicznej lub, w razie potrzeby, za pośrednictwem formularza gwarancyjnego.

Wszystkie informacje ważne dla działania ekspresu mogą być pobierane z chmury, indywidualnie dla każdego ekspresu! Niezależnie od tego, czy chodzi o wyświetlanie wartości na żywo, takich jak poziomy napełnienia pojemników na ziarna, wodę i kakao, analizę zużycia mleka, wody i ziaren kawy, czy też ocenę najlepszych produktów.

Dzięki tym wartościom planowanie wykorzystania towarów można obliczyć znacznie dokładniej, zapewniając w ten sposób dobrze zorganizowaną działalność gastronomiczną. Dowód zgodności z przepisami dotyczącymi higieny można utworzyć za pomocą jednego kliknięcia, ponieważ automatycznie generowany dziennik czyszczenia jest na wagę złota, zwłaszcza w związku z wykorzystaniem mleka.

Rozwiązanie do kontrolowanego i zoptymalizowanego użytkowania oraz obsługi posprzedażowej, firma Bartscher oferuje GRATIS przy zakupie urządzenia!