Ekspresy gastronomiczneOferta dla gastronomii
Czas czytania: 4 minuty

[shoperbox id=”24″]

WMF 1300S

WMF 1300 S to wysokiej jakości profesjonalny automatyczny ekspres do kawy spełniający średnie zapotrzebowanie na kawę (do 120 kaw dziennie). Ekspres podaje napoje – od Espresso i Café Crème do Cappuccino, Café Latte, Latte Macchiato, a nawet Milk Choc i Chociatto.

Czy to mocne espresso na przebudzenie, łagodne popołudniowe cappuccino czy gorąca czekolada wieczorem, automatyczny ekspres do kawy WMF 1300 S spełni oczekiwania wszystkich wymagających koneserów.

Poruszanie się po 7-calowym ekranie dotykowym jest intuicyjne i przyjazne dla użytkownika, zarówno dla personelu, jak również dla samoobsługi. Każdy użytkownik w łatwy sposób będzie mógł uruchomić programy czyszczenia i konserwacji lub ustawić przepisy, obrazy i tonacje kolorów.

Ten w pełni automatyczny ekspres do kawy charakteryzuje się wyjątkową niezawodnością, wysoką jakością wykonania i dużą wydajnością, a przy zalecanym średnim zapotrzebowaniu 120 filiżanek dziennie jest wysoce wszechstronny. Jego konstrukcja i wysokiej klasy komponenty zapewnia niezawodną obsługę przez długi okres użytkowania.

Młynki do kawy – cisi bohaterowie w tle 

Dzięki dwóm młynkom do kawy proces mielenia jest tak cichy, że ekspres WMF 1300 S można umieścić również w biurach lub salach konferencyjnych. Maszyna może przetwarzać różne rodzaje ziaren, ponieważ stopień zmielenia można regulować ręcznie, aby uzyskać idealną ekstrakcję wybranych ziaren. Zaparzacz wykonany z wytrzymałego, zaawansowanego technologicznie polimeru o pojemności 15g gwarantuje długą żywotność i pełną moc w zakresie parzenia kawy oraz jest łatwy w demontażu do czyszczenia i konserwacji.

WMF 1300 S – harmonijne, totalne dzieło sztuki 

Koncepcja maszyny ma na celu długotrwałą, dobrze wyważoną współpracę: wysokiej jakości komponenty są do siebie optymalnie dopasowane i doskonale ze sobą współpracują. Solidny i niezawodny, każdy element przyczynia się do długotrwałego użytkowania WMF 1300 S.

System mleka

Stwórz w mgnieniu oka szeroką gamę napojów dostosowanych do osobistych preferencji użytkownika: cappuccino i latte macchiato z doskonałą pianką mleczną, gorącą kawę mleczną i czekoladę z gorącym mlekiem. Czyszczenie i wymiana miksera czekolady jest dziecinnie prosta dzięki zamkowi magnetycznemu i czujnikowi. Czujnik blokuje również maszynę, jeśli kubek jest nieprawidłowo umieszczony, dzięki czemu jest jeszcze bezpieczniejszy w użyciu.

Więcej pojemników na kawę, więcej możliwości 

WMF 1300 S jest wyposażony w maksymalnie trzy pojemniki na kawę – dwa na różne rodzaje ziaren kawy i jeden na mleko lub proszek czekoladowy. Dodatkowy wkład ręczny na kawę mieloną umożliwia przygotowanie nowych rodzajów kawy lub kawy bezkofeinowej w porcjach. Wszystkie pojemniki są wyjmowane, łatwe do czyszczenia i zamykane w razie potrzeby.

Czyść za naciśnięciem przycisku 

To nie może być prostsze ani szybsze: automatyczny proces czyszczenia rozpoczyna się każdego wieczoru po krótkim naciśnięciu przycisku wyłączania. Po 7 dniach lub 250 zaparzeniach następuje pełne czyszczenie systemu. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć adapter Plug & Clean i włożyć tabletkę czyszczącą. Raz w tygodniu spieniacz mleka wyjmuje się jednym ruchem nadgarstka i wkłada do środka czyszczącego system mleka WMF.

Prawdziwa wielkość to nic wielkiego 

WMF 1300 S pozwala, aby jego wydajność mówiła sama za siebie. Dzięki smukłym wymiarom 32,5 cm x 67 cm x 57,4 cm może być instalowany nawet w środowiskach o ograniczonej przestrzeni i doskonale pasuje do małych i średnich piekarni, biur, restauracji szybkiej obsługi, sklepów ogólnospożywczych, samoobsługowych i restauracji.

Podgrzewacz filiżanek robi różnicę 

WMF 1300 S podaje nie tylko napój w idealnej temperaturze, ale także przedłuża przyjemność picia w ciągu kilku sekund: dzięki podgrzanej filiżance. SteamJet podgrzewa kubek gorącą parą.Po prostu umieść go na podgrzewaczu do filiżanek i aktywuj SteamJet, odczekaj chwilę i ciesz się doskonale temperowanym napojem.

Opcjonalnie ekspres można uzupełnić o następujące elementy:

  • Drugi zbiornik na kawę
  • Zbiornik na czekoladę
  • Stałe podłączenie do wody
  • Nózki (100 mm)
  • Zewnętrzny zbiornik na fusy
  • System telemetrii WMF CoffeeConnet
  • Wersje do samoobsługi
  • Boczną wylewkę gorącej wody z systemem ręcznego spieniania mleka Basic Steam

Dane techniczne

Zobacz jak wygląda automatyczny ekspres do kawy WMF w rozszerzonej rzeczywistości.

Pobierz bezpłatną aplikację na IOS lub Android i zobacz jak ekspres WMF będzie wyglądał w Twoim lokalu.