Oferta dla sklepówPozostałe
Czas czytania: 2 minuty

Altana chłodnicza na kwiaty 

Jest to ekskluzywna przeszklona szafa chłodnicza, w której przechowywane kwiaty cięte w najkorzystniejszym dla siebie klimacie zachowują na długo świeżość i czar. Altana łączy uniwersalność i piękno. Uniwersalność to praktyczność przechowywania kwiatów, a piękno to precyzja wykonania urządzenia, które w subtelny i elegancki sposób wydobywa ich urok.

Dzięki panoramicznej szybie sztuka ekspozycji jest przyjemnością skłaniającą do tworzenia atrakcyjnych kompozycji kwiatowych. Poprzeczka zainstalowana w standardzie, umożliwia doskonałą prezentację oryginalnych, wiszących aranżacji kwiatowych. Altana posiada atrakcyjny nierdzewny korpus, a dno i komfortowe 2 podesty wykonane są z ozdobnej stali nierdzewnej, szczególnie praktycznej w utrzymaniu należytej czystości. Altana chłodnicza posiada hartowane szyby i nowoczesne oświetlenie LED, które efektownie podkreśla piękno ekspozycji.

Altana chłodnicza na kwiaty to dzieło stworzone z pasją dla tworzącej z pasją branży florystycznej. Znakomita dla kwiaciarni i florystów chcących w centrach handlowych w niebanalny i nowoczesny sposób przedstawić swój talent i swoje dzieła. 

Altana i lada chłodnicza na kwiaty

Lada chłodnicza na kwiaty 

Nowoczesne urządzenie chłodnicze, dedykowane do zakupów impulsywnych, ekspozycji iprzechowywania kwiatów. Lada kwiatowa jest urządzeniem samoobsługowym, niewymagającym obecności sprzedawcy.

Kaskadowa ekspozycja oraz lustrzana pokrywa, zapewnia pełne wyeksponowanie kwiatów, a kształt i wymiary lady umożliwiają wygodny dostęp dla klienta. Urządzenie w zależności od rozmiaru umożliwia swobodne umieszczenie kwiatów w 6, 9 lub 12 pojemnikach o średnicy 27 cm.