Oferta dla domuZmywarki

Miele G 7360 SCVi – W pełni zintegrowana zmywarka do naczyń z automatycznym dozowaniem AutoDos ze zintegrowanym PowerDisk.

  • Automatyczne dozowanie – AutoDos ze zintegrowanym PowerDisk
  • Innowacyjny design i najwyższy komfort – szuflada 3D MultiFlex
  • Najprostsza komunikacja z urządzeniem – WiFiConn@ct
  • Automatyczne otwieranie drzwiczek po dwukrotnym stuknięciu − Knock2open
  • Szybka obsługa poprzez przesuwanie palcem – wyświetlacz M Touch 

Nowość na światową skalę: AutoDos z PowerDisk – Automatyczne dozowanie dla doskonałych rezultatów

Doskonałe rezultaty: AutoDos to pierwsze na świecie automatyczne dozowanie ze zintegrowanym PowerDisk. Zmywarki i ekskluzywny granulat proszku stanowią precyzyjnie dobrany system – dozowanie odbywa się pod kątem wybranego programu i w optymalnym momencie. Ciesz się wolnością: jeden PowerDisk wystarcza średnio na 20 cykli. Wystarczy raz zaprogramować – a pierwsza autonomiczna zmywarka będzie zmywać samodzielnie dzięki funkcji AutoStart.

Aranżacja koszy FlexLine – Inteligentna aranżacja koszy dla wszystkich naczyń

Dzięki niezwykłym udogodnieniom można umieścić najróżniejsze naczynia i sztućce. Elegancki uchwyt pozwala na bezpieczne wyciąganie koszy – wygodnie pod każdym kątem. Na wypustkach półki na filiżanki FlexCare filiżanki będą bezpiecznie oparte. Miski można wygodnie umieścić w składanych rzędach. A co z eleganckimi kieliszkami do wina? Takie szkło jest bezpiecznie trzymane za pomocą uchwytów do szkła FlexiCare z miękkimi silikonowymi wkładami.

Szuflada 3D MultiFlex – Maksymalna elastyczność

Ulepszyliśmy szufladę na sztućce: teraz możesz umieścić w niej również mniejsze naczynia, jak filiżanki do espresso. Szuflada 3D MultiFlex składa się z opuszczanych części bocznych i środkowej. Lewą można przesunąć w prawo, aby w górnym koszu zrobić miejsce na wysokie kieliszki do wina. W opuszczanej prawej części można umieścić wygodnie duże sztućce i małe naczynia.

Przyłącze wody ciepłej – o 50 % oszczędności prądu

Każda zmywarka Miele może zostać podłączona do przyłącza ciepłej wody o temperaturze do 65 °C. Można w ten sposób ograniczyć zużycie prądu w programie „Delikatny“ nawet o 50 %, a czas pracy urządzenia – nawet o 10 %. W programie „ECO“ zużycie energii przez zmywarkę spada do 0,45 kWh.

AutoStart – Zaprogramowany start z aplikacji

Funkcja AutoStart umożliwia zaprogramowanie zmywarki w aplikacji w taki sposób, aby samoczynnie uruchamiała się w ustawionym czasie. AutoDos i PowerDisk zapewniają stałą dostępność środka czyszczącego, aby urządzenie mogło pracować autonomicznie. Nie trzeba wówczas uruchamiać urządzenia ręcznie ani w aplikacji. Również pominięte uruchomienia programów i tym samym niedostatecznie czyste naczynia będą należeć do przeszłości.

Bardzo cichy

Ciesz się ciszą: nasze zmywarki pracują wyjątkowo cicho, osiągając wartości od 41 dB(A) – czyli znacznie ciszej niż normalna rozmowa. Mimo to możesz liczyć na optymalne rezultaty, jak zawsze.

QuickPowerWash – Najlepsze rezultaty w mniej niż godzinę

Bezkonkurencyjne połączenie: program zmywania QuickPowerWash i dostosowane do niego tabletki UltraTabs All in 1 zapewniają najlepsze efekty zmywania i suszenia w przypadku normalnie zabrudzonych naczyń w ciągu 58 minut, tak samo jak PowerDisk. Specjalnie opracowane tabletki rozpuszczają się już w ciągu 2–3 minut. Dzięki temu maksymalna moc czyszczenia jest dostępna już od samego początku programu zmywania.