Ekspresy do kawyOferta dla domu

Każdy uwielbia świeżą, aromatyczną kawę. Jeśli chcesz cieszyć się smakiem swojej ulubionej kawy codziennie, ekspresy do kawy serii CM marki MIELE staną się Twoim najlepszym przyjacielem. Seria CM to najnowocześniejsze urządzenia, które zostały wyposażone w szereg ciekawych funkcji.

Bez trudu przyrządzisz swoje ulubione kawy i herbaty dla siebie i bliskich w kilka minut, a kiedy zajdzie taka potrzeba będziesz mógł wykorzystać funkcję dzbanka do kawy i herbaty przygotowując dużą ilość napoju. Dzięki wielu przydatnym opcjom dodatkowym zrobienie kawy będzie wymagało od Ciebie zaledwie jednego dotknięcia ekspresu (OneTouch for Two) lub kliknięcia… na smartfonie!

Równoczesne przygotow. przy pomocy przycisku – OneTouch for Two

Całkowicie automatyczne odkamienianie – AutoDescale

Perfekcyjne rezultaty i intensywny aromat kawy – AromaticSystem

Kremowa pianka z mleka dla kawowych przysmaków – Cappuccinatore

Najprostsza komunikacja z urządzeniem – WiFiConn@ct

WiFiConn@ct – Możliwość łączenia w sieć dla większego komfortu

Wygodna obsługa z oddali: prawie wszystkie urządzenia CM 7 obsługują łączność sieciową i można sterować nimi, używając przenośnego urządzenia końcowego. Smartfon lub tablet umożliwiają wygodne konfigurowanie ustawień i przygotowanie ulubionego specjału do kawy za pomocą funkcji MobileStart – także prosto z kanapy. Kilkoma kliknięciami można też zamówić kawę i środki czyszczące: aplikacja Miele@mobile kieruje prosto do sklepu internetowego Miele.

Tryb ekspercki – Szybkie dopasowanie do preferencji smakowych

W zależności od preferencji smakowych można spontanicznie dopasować parametry przyrządzania: Mielona ilość kawy i ilość wody w trybie eksperckim mogą zostać ustawione jeszcze w trakcie trwania procesu. Dzięki temu można w zależności od preferencji smakowych zaoferować zawsze perfekcyjną kawę także swoim gościom.

AutoDescale – Automatyczne odkamienianie

Modeli CM 7500/CM 7550 i CM 7750 nie trzeba odkamieniać, ponieważ robią to automatycznie. Opatentowany technologia przez Miele: wkład znajdujący się w tylnej ściance zapewnia automatyczne odkamienianie, codziennie o wybranej porze. Skutecznie zapobiega to powstawaniu uporczywych osadów kamienia. Wkład wystarcza na 7 do 12 miesięcy2; wymiana jest prosta.

Automatyczne płukanie i programy czyszczące – Dobry zespół w dziedzinie higieny i komfortu

Technika dla zmysłowej przyjemności. Automatyczne płukanie oraz programy czyszczenia zapewniają najwyższe standrady higieniczne. Zapobiega zabrudzeniom, zanim będą mogły się utworzyć. To gwarantuje długą żywotność przy zachowaniu wysokiej jakości urządzenia.

Automatyczne płukanie przewodu mlekowego – Higienicznie czyste

Po przyrządzaniu mlecznych kaw zostaje automatycznie uruchomione płukanie wodą wszystkich komponentów przewodzących mleko. Gwarantuje to najwyższy komfort w zakresie higieny.

Łatwy do wyjęcia zaparzacz – Jakość kawy na stałym poziomie

Moduł zaparzacza jest „sercem” automatycznego przyrządzania kawy. Można go łatwo wyjąć i wyczyścić. Zapewnia to nienaganną czystość zaparzacza, niezmiennie wysoką jakość kawy i długą żywotność urządzenia.

Cappuccinatore – Idealna pianka z mleka do przysmaków kawowych

Za pomocą Cappuccinatore w okamgnieniu przyrządza się gorące mleko lub piankę z mleka. W ciągu kilku sekund mleko jest podgrzewane lub spieniane bezpośrednio w filiżance/szklance. Na koniec można go umyć wygodnie w zmywarce do naczyń.

Funkcja DoubleShot – Więcej aromatu, mniej goryczy

Dla wszystkich, którzy lubią smak mocnej kawy: nowa funkcja DoubleShot ekspresu CM7. Napój zostaje tutaj przyrządzony z podwójną ilością1 kawy/espresso, ale przy skróconym czasie ekstrakcji. Dzięki temu z kawy jest uwalniana mniejsza ilość gorzkich substancji. W efekcie uzyskuje się szczególnie pełny i delikatny aromat kawy bez gorzkiego posmaku. Idealne np. jako Espresso, w Cappuccino lub Flat White.

Profile użytkowników – Zapamiętywanie ustawień Państwa ulubionych napojów

Ulubione napoje można zapamiętać w jednym z 10 osobistych profili użytkownika. W profilu użytkownika zapisane są wszystkie parametry ulubionego napoju: mielona ilość kawy, temperatura i ilość wody, sposób przyrządzania mleka. Dla indywidualnego smaku kawy.