Oferta dla domuSuszarki

Suszarka z pompą ciepła T1 z A+++ i EcoSpeed dla szybszego suszenia przy najwyższej wydajności energetycznej

  • Szybsze suszenie przy najwyższej wydajności energet. – EcoSpeed 
  • Gwarancja niskiego zużycia energii – technologia EcoDry
  • Dwa ulubione zapachy do szybkiej wymiany – FragranceDos
  • Ochrona pomieszczeń i mebli – najlepszy efekt kondensacyjny
  • Łatwe sterowanie – DirectSensor

Oszczędzanie przez całe życie suszarki

Technologia EcoDry gwarantuje na stałe niskie zużycie energii i krótki czas suszenia. Dzięki efektywnej współpracy opatentowanego systemu filtrów Miele z bezobsługowym wymiennikiem ciepła kłaczki nie mają żadnych szans, żeby zapchać wymiennik ciepła i zmniejszać wydajność urządzenia.

Oszczędnie i łagodnie

Suszarki z pompą ciepła są znane przede wszystkim ze swojej wysokiej efektywności energetycznej. Dzięki temu pranie jest suszone szczególnie oszczędnie. Niskie temperatury technologii pompy ciepła chronią jednak również cenne tkaniny w Państwa praniu. Dzięki temu także wrażliwe tekstylia mogą zostać wygodnie wysuszone.

Bęben SoftCare – w suszarce powierzchnia bębna o strukturze plastra miodu pozwala na powstanie poduszki powietrznej pomiędzy ścianką bębna a tekstyliami. Ślizganie po tej poduszce zapewnia optymalną pielęgnację prania oraz perfekcyjne wykończenie prania.

Bezobsługowy wymiennik ciepła

W suszarkach z pompą ciepła Miele wymiennik ciepła jest chroniony przez efektywny system filtracji i nie musi być czyszczony. W ten sposób gwarantowane jest stale niskie zużycie energii – przez całe życie urządzenia.

Dwa ulubione zapachy do szybkiej wymiany – FragranceDos

Podwójna świeżość: funkcja FragranceDos umożliwia szybkie przełączanie między dwoma ulubionymi zapachami.

System PerfectDry dokonuje ciągłego pomiaru wilgotności resztkowej prania i uzyskuje w ten sposób dokładne rezultaty suszenia – nawet w przypadku wody o bardzo zróżnicowanej jakości. System mierzy bowiem dodatkowo przewodnictwo wody użytej do prania i dostosowuje proces suszenia do tego ważnego czynnika. Uzyskiwany jest ustalony poziom wilgotności resztkowej, system zapobiega przesuszeniu lub niedosuszeniu.

Ekonomiczne i ekologiczne suszenie

Suszarki mogą być ekologiczne: wszystkie suszarki z pompą ciepła Miele spełniają wymogi co najmniej klasy efektywności energetycznej A++, a te najlepsze są nawet oszczędniejsze o 10 % w porównaniu do wartości granicznej (24) dla najlepszej klasy efektywności energetycznej A+++. To jest dobre dla portfela, a dla Państwa oznacza: suszenie prania z czystym sumieniem.

Komfortowy i łatwo dostępny

Dzięki inteligentnemu filtrowi kłaczków Miele nareszcie uwolnią się Państwo od uciążliwych kłaczków. Ponadto filtr kłaczków jest szczególnie komfortowy: Gdy pojawi się komunikat “Wyczyścić drogi powietrzne””, filtr kłaczków Miele z łatwością można wymienić, wysuwając go do przodu. Szczególnie gładkie powierzchnie sita czynią czyszczenie przyjemnie prostym. Filtr kłaczków i pranie są zawsze od siebie oddzielone – to gwarancja prania bez kłaczków.

Ważnym kryterium jakości suszarki kondensacyjnej jest jej szczelność. Im mniej wilgotnego i ciepłego powietrza suszącego ulatnia się z urządzenia, tym wyższy jest efekt kondensacyjny. Ponadto duża utrata wilgoci w zamkniętych pomieszczeniach jest bardzo nieprzyjemna: Osadzająca się wilgotna para może spowodować pleśnienie ścian. Suszarki Miele osiągają najlepsze wartości szczelności – i dzięki temu najwyższą klasę efektywności kondensacji.

Ochrona przed zagniataniem

Jeśli nie mogą Państwo wyjąć tekstyliów bezpośrednio po zakończeniu programu, funkcja ochrony przed zagniataniem zadba o to, aby pranie w regularnych odstępach czasu było napuszane i się nie gniotło.

Wyjątkowa powierzchnia

Jako jedyny producent urządzeń domowych Miele pokrywa emalią fronty wszystkich pralek, suszarek i pralko-suszarek. Ta wysokiej jakości emalia jest odporna na zarysowania, korozję, kwasy i zasady, łatwa do czyszczenia i trwała, zarówno pod względem kolorystycznym, jak i użytkowym.