OdkurzaczeOferta dla domu

Robot sprzątający z transmisją obrazu na żywo i czasem pracy 2 h

  • Najlepsza wydajność czyszczenia dzięki Quattro Cleaning Power
  • Systematyczne czyszczenie dzięki 3D Smart Navigation
  • Komfortowa obsługa za pomocą MobileControl
  • Sprawdzanie sytuacji w domu dzięki Home Vision
  • Wyjątkowo długi czas pracy akumulatora – bez przerwy 120 min

Jeśli nie lubisz odkurzać, automatyczny robot sprzątający MIELE Scout RX2 Home Vision będzie idealną opcją dla Ciebie. Ten wyjątkowy sprzęt zupełnie sam poradzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami na podłodze, niezależnie od powierzchni.

Quattro Cleaning Power – Wydajny system sprzątania

4-stopniowy system sprzątania gwarantuje wyjątkową wydajność 1. Ruchome szczotki boczne zagarniają większe zabrudzenia pod urządzenie 2. Wałek szczotkowy zbiera je dokładnie i transportuje do przedniego otworu ssania 3. Tylny otwór ssania jest przeznaczony do dokładnego zbierania drobnego pyłu 4. Bezszczotkowy silnik zapewnia niezwykłą efektywność sprzątania (dzięki wysokiej prędkości obrotowej) i jest wyjątkowo wydajny, kurz trafia do pojemnika.

Nawigacja 3D Smart – Trójwymiarowe rozpoznanie pomieszczeń

Dwie kamery z przodu umożliwiają Scout RX2 wysoce precyzyjne, trójwymiarowe rozpoznanie obiektów. Automatycznie ustala odległości do możliwych przeszkód, które bezpiecznie omija. W ten sposób meble i przedmioty są chronione przed kolizją. Również złożone struktury wewnątrz pomieszczeń nie stanowią problemu dzięki nawigacji 3D Smart.

Home Vision – Widzieć świat oczami Scout RX2

Za pośrednictwem obu kamer umieszczonych z przodu można w każdej chwili, nawet nie będąc w domu, sprawdzić, czy wszystko jest w porządku oraz czy Scout RX2 sprząta. Możliwe jest obserwowanie sprzątania w czasie rzeczywistym z perspektywy urządzenia. W ten sposób zawsze wiadomo, w którym miejscu Scout akurat się znajduje. Przyciski strzałek umożliwiają łatwą nawigację. Oczywiście przekaz obrazu na żywo jest zaszyfrowany.

MobileControl – Obsługa za pomocą aplikacji z domu lub z drogi

Scout RX2 może być wygodnie sterowany zdalnie przez aplikację na smartfon lub tablet. Dostępnych jest wiele atrakcyjnych funkcji. Na przykład można zaprogramować robota tak, żeby zaczynał pracę codziennie o tej samej godzinie, dzięki funkcji “timer”. Proces sprzątania można obserwować za pomocą mapy.

Szczotka boczna – Wychylne szczotki boczne do dokładnego czyszczenia

Za pomocą szczotek bocznych, które wystają z urządzenia, Scout RX2 dosięga nawet najdalszych zakamarków. Szczotki dokładnie czyszczą krawędzie podłogi i usuwają z kątów kłęby kurzu. Jak tylko urządzenie natrafia na przeszkodę szczotki boczne zostają cofnięte, a robot kontynuuje swoją pracę.

Furniture Protection Technology – Bez uderzeń. Bez potknięć.

7 czujników podczerwieni umieszczonych z przodu robota Scout rozpoznaje meble i inne przeszkody znajdujące się na jego drodze. Robot ostrożnie zbliża się do tych obiektów w celu oczyszczenia podłogi przed nimi. W ten sposób niezawodnie unika kolizji. Dalsze 3 czujniki na spodzie urządzenia odpowiednio wcześnie rozpoznają stopnie w podłodze i zapobiegają upadkowi robota Scout ze schodów.

Bezpieczne pokonywanie krawędzi

Dzięki swojemu mocnemu napędowi i przyczepnym kółkom robot Scout z łatwością pokonuje przejścia z gładkich podłóg na dywan. Także progi drzwi pokonuje z łatwością. Można być pewnym, że robot sprzątający Miele będzie niezawodnie pokonywał swoją trasę – zapewniając idealną czystość w całym domu.

Non-Stop 120 min. – Automatyczne ładowanie

Dzięki wydajnym akumulatorom litowo-jonowym Scout osiąga długi czas pracy na jednym naładowaniu. Jeżeli mimo to pojemność akumulatora nie wystarczy, Scout powróci do stacji ładowania i ponownie go naładuje. Następnie będzie automatycznie kontynuował sprzątanie, od miejsca w którym je przerwał.

Poziom głośności urządzenia Scout RX2 Home Vision jednak jest tak niski, że bez problemu możesz nawet spać podczas jego pracy (Tryb Silent)

Home Mapping – Wirtualna mapa mieszkania

Scout RX2 przemierza systematycznie pomieszczenia i tworzy jednocześnie wirtualną mapę. W ten sposób odnajduje idealną linię pozwalającą mu na wydajne i dokładne sprzątanie. Za pomocą aplikacji, na podstawie mapy widać od razu, w którym miejscu robot sprzątający się znajduje oraz gdzie już posprzątał.

Pilot zdalnego sterowania – Ręczne sterowanie robotem sprzątającym

A może robot ma pracować bez użycia swoich trybów automatycznych? Nie ma problemu – dzięki dołączonemu do robota pilotowi można go obsługiwać w indywidualny sposób. Za pomocą prostych poleceń można kierować robota Scout na wybrane powierzchnie, które zostaną skutecznie oczyszczone z brudu.

Obsługa dotykowa – Prosta, intuicyjna obsługa

Obsługa robota sprzątającego Miele jest dziecinnie łatwa. Wystarczą dwa dotknięcia na przejrzystym wyświetlaczu, aby wybrać program i uruchomić robota. Resztę urządzenie wykona już samodzielnie. Można też wprowadzić specjalne polecenia na dołączonym do robota pilocie – siedząc wygodnie w fotelu.