Promocje
Czas czytania: 3 minuty

Koncepcja zdrowej żywności ewoluowała. To, co jeszcze kilka lat temu ograniczało się do niskokalorycznych i niskotłuszczowych potraw, rozprzestrzeniło się teraz na zdrową i zrównoważoną żywność, koncentrując się na dobrym samopoczuciu konsumentów i ochronie środowiska.

#CZY TO SIĘ OPŁACA?


Świeży sok z pomarańczy to produkt, który w łatwy sposób pozwala uzupełnić ofertę i wzbogacić menu większości punktów gastronomicznych. W ofercie ZUMMO znajdziemy wyciskarki, które dopasujemy pod każdy model biznesowy.

Możliwości jest bardzo dużo, a dobrze dobrane urządzenie pozwala wypracować odpowiednio wysokie zyski i szybki zwrot inwestycji. Przykładowo przy najmniejszych założeniach sprzedaży 30 szklanek (200ml) dziennie, zwrot zakupu wyciskarki ZUMMOZ6 następuje po niecałych 2 miesiącach. Po tym okresie i przy takim poziomie sprzedaży zakładamy, że generujemy dzienne zyski w kwocie około 240zł. W skali miesiąca albo roku jest to znacząca kwota, dlatego warto zastanowić się nad zakupem wyciskarki ZUMMO i jednocześnie stworzyć ciekawą ofertę w lokalu.

ZUMMO Z1


Profesjonalna wyciskarka do soków z cytrusów (pomarańczy, limonek). Średnica owoców: 55-70 mm (opcja 65-90 mm). Wyciskarka Z1 Nature to najbardziej kompaktowy model w ofercie Zummo. 

Polecana jest do miejsc o ograniczonej przestrzeni – idealna dla małej gastronomii.

Oferta promocyjna ważna do wyczerpania zapasów. Promocyjny model Z1 posiada dodatkowy zestaw do wyciskania dla owoców o średnicy 65-90 mm. Kolor pojemników pomarańczowy. Cena promocyjna nie zawiera kosztów dostawy i instalacji.

ZUMMO Z06


Profesjonalna wyciskarka do soków z cytrusów (pomarańczy, limonek). Średnica owoców: 55-75 mm, 70-90 mm/ (opcja 45-60 mm). Z06 to najbardziej wszechstronna wyciskarka Zummo. Wyciska soki z wszelkiego rodzaju owoców cytrusowych, a także z granatów. Podczas procesu wyciskania soku można łączyć ze sobą różne rodzaje owoców.

Idealna opcja dla tych, którzy poszukują dużej elastyczności w swojej ofercie.

Oferta promocyjna ważna do wyczerpania zapasów. Cena promocyjna nie zawiera kosztów dostawy i instalacji. Kolor pojemników pomarańczowy.