Promocje
Czas czytania: < 1 minuta

Do końca promocja pozostało

00Dni
00Godzin
00Minut
00Sekund

Zapraszamy do skorzystania z niezwykłej promocji z okazji 30. rocznicy legendarnego robota kuchennego R 301 Ultra! 

Ten niezastąpiony sprzymierzeniec szefów kuchni na całym świecie od 30 lat nieprzerwanie inspiruje i ułatwia codzienną pracę w kuchni. Jest prawdziwym symbolem wszechstronności i jakości, który przetrwał próbę czasu.

Aby uczcić 30. rocznicę powstania swojego charakterystycznego i najlepiej sprzedającego się na świecie robota kuchennego firma Robot-Coupe wprowadza na rynek limitowaną edycję – R301 Ultra Anniversary. Dzięki niespotykanej dotąd gamie akcesoriów – 4 tarcze tnące, 2 dwa ostrza cutter/wilka, wyciskania oraz zestaw do przecierów – robot wieloczynnościowy jest jeszcze bardziej wszechstronny i gotowy na każde wyzwanie kulinarnego świata.

R301 Ultra – Symbol Wszechstronności od 1970 roku

Wynaleziony w 1970 roku, robot kuchenny R 301 Ultra stał się symbolem swojej kategorii. To urządzenie wielofunkcyjne, które działa zarówno jako szatkownica do warzyw, jak i cutter/wilk. Jego wszechstronność sprawia, że znajduje zastosowanie nawet w najmniejszych kuchniach. Od krojenia owoców i warzyw przez siekanie mięsa, ryb, cebuli, ziół i przypraw, aż po przygotowywanie sosów i emulsji – R301 Ultra zawsze stanowi nieocenioną pomoc w każdej kuchni.