Oferta dla domuPralkiSuszarki

Pralko-suszarka WT1 z TwinDos i QuickPower –  szybka gotowość za naciśnięciem przycisku.

  • Automatyczne dozowanie najlepszego płynu do prania – TwinDos
  • Najkrótsze pranie i suszenie – QuickPower
  • Perfekcyjne porcjowanie do zadań specjalnych – CapDosing
  • Delikatna pielęgnacja tkanin dzięki bębnowi SoftCare Miele
  • 7 kg prania i 4 kg suszenia – idealne dla codziennego prania

TwinDos®

Automatyczne dozowanie za pomocą TwinDos jest nie tylko praktyczne, ale także gwarantuje perfekcyjną czystość: dzięki UltraPhase 1 i 2 Państwa urządzenie stanie się najlepszym systemem na płynny środek piorący. 

TwinDos dozuje UltraPhase 1 i 2 zawsze w optymalnym momencie prania, dzięki czemu osiąga najwyższą skuteczność prania. Poza tym TwinDos dozuje tak precyzyjnie, że pozwala zaoszczędzić, w porównaniu z ręcznym dozowaniem, nawet 30 % detergentu.

SteamCare

Funkcja SteamCare łagodnie i efektywnie wygładzi tekstylia za pomocą pary. Dzięki temu czas prasowania skraca się nawet do 50 %. W przypadku niektórych tekstyliów prasowanie staje się wręcz zbędne. Funkcja „Wygładzanie parą“ umożliwia jednoczesne pranie i wygładzanie odzieży. Funkcja „ParaFinish znajduje zastosowanie w już wypranych tekstyliach. Funkcja „Odświeżanie“ powoduje odświeżenie i wygładzenie krótko noszonych, czystych tekstyliów.

CapDosing

Specjalne środki piorące można wygodnie dozować przy pomocy kapsułek Miele. Wkłada się je po prostu do komory na płyn zmiękczający. Urządzenie dozuje ich zawartość w optymalnym momencie procesu prania – całkowicie automatycznie. Do wyboru jest: 6 specjalnych środków piorących (Sport, Odzież puchowa, Outdoor, WoolCare, SilkCare, Impregnat), 3 płyny zmiękczające (Aqua, Nature, Cocoon), jak również Booster na uporczywe plamy.

QuickPower

Dzięki funkcji QuickPower Wash&Dry możesz się cieszyć maksymalną swobodą. Innowacyjna technologia prania Spin&Spray zapewnia jeszcze krótsze czasy programu. Pranie jest szybko odwirowywane i spryskiwane wodą przez system zalewający. W ten sposób można wyprać 4 kg bielizny w zaledwie 49 minut – przy standardowo doskonałej skuteczności prania i płukania. Razem z programem suszenia pralko-suszarka Miele potrzebuje poniżej trzech godzin.

Bęben SoftCare

W wyjątkowym bębnie SoftCare Miele z powierzchnią w formie plastra miodu pranie ślizga się po cienkiej warstwie wody. Dzięki temu tkaniny są wyjątkowo dobrze chronione, równomiernie suszone i lepiej wygładzone.

ProgramManager

ProgramManager umożliwia dopasowanie procesu prania i suszenia do indywidualnych potrzeb, np.

Intensywny: jeszcze lepszy efekt prania – i to przy dotychczasowym czasie trwania programu.

Eco: szczególnie energooszczędny przy takim samym efekcie prania.

Bardzo łagodny: maksymalna ochrona tkanin i krószy czas prasowania.

Termoobroty

Przed rozpoczęciem procesu suszenia tkaniny są poruszane w strumieniu ciepłego powietrza i stopniowo wirowane. Dzięki temu jeszcze przed właściwym suszeniem ilość wody w tkaninach zostaje zredukowana – to oszczędza czas i energię.

Licznik ilości wody

Niektóre pralki Miele jako uzupełnienie automatyki wagowej posiadają także licznik ilości wody: Przy pomocy precyzyjnego wirnika skrzydełkowego ilość pobieranej wody jest bardzo dokładnie mierzona i regulowana. Pomaga to oszczędzać wodę – w najwyższym stopniu ekonomicznie i ekologicznie.

System wypłukiwania kłaczków

Przy pomocy tego programu kłaczki, które po ostatnim suszeniu pozostały w urządzeniu, są całkowicie wypłukiwane. Kanał kondensacyjny, zbiornik na kąpiel piorącą i bęben są po kilku minutach całkowicie wolne od kłaczków. W ten sposób wyeliminowane zostaje niebezpieczeństwo przebarwień tkanin przez odkładające się kłaczki.

Funkcja Plamy

Przy pomocy pralko-suszarki Miele można specjalnie potraktować nawet 23 rodzaje plam – do 3 rodzajów plam równocześnie. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję – a przebieg programu zostanie optymalnie dopasowany do wskazanych zabrudzeń. Zintegrowany poradnik podsuwa na wyświetlaczu wskazówki, jak efektywnie usuwać poszczególne plamy. Tylko w Miele.