Oferta dla domuPralki
  • MTouch – sterowanie za pomocą dotyku lub przesuwania
  • Automatyczne dozowanie najlepszego płynu do prania – TwinDos
  • Skrócony czas prania  – QuickPowerWash 
  • Oszczędzanie prądu z dodatkowym podłączeniem do ciepłej wody
  • Miele@home – sprytne połączenie w sieć dla większych możliwości

Hygieniczna czystość potwierdzona naukowo

Dzięki urządzeniu Miele Twoje pranie będzie nie tylko czyste, lecz higienicznie czyste: ponad 99,99% bakterii E.coli i S.aureus jest niezawodnie usuwane w programie „Tkaniny delikatne 40 °C“ z opcją AllergoWash oraz – jeśli jest dostępny w danym modelu – w programie „Bawełna Higiena 60 °C“. Zostało to potwierdzone badaniem przeprowadzonym przez Hochschule Rhein-Waal.

SingleWash

Chcesz szybko wyprać ulubioną bluzkę na dzisiejszy wieczór, ale nic w podobnych kolorach nie ma w koszu na pranie? Pranie pojedynczych ubrań nie jest ekologiczne – kto nie ma tego dylematu? Rozwiązanie w Miele to SingleWash. Tę opcję można wybrać w wielu programach. Urządzenie dostosuje optymalnie czas trwania programu, zużycie wody i prądu do załadunku nawet 1 kg. Pranie pojedynczych sztuk jeszcze nigdy nie było tak szybkie i oszczędne.

Automatyka wagowa

Wszystkie pralki Miele dysponują inteligentną automatyką wagową. Analizuje ona aktualną wielkość ładunku i zużywa tylko tyle wody i prądu, ile jest niezbędne dla uzyskania optymalnego efektu prania i płukania.

Woda ciepła

Niektóre pralki Miele posiadają dodatkowe przyłącze wody ciepłej, studziennej lub deszczowej. Przyłącze wody ciepłej umożliwia oszczędzanie energii elektrycznej, jeżeli woda ogrzewana jest np. przez kolektory słoneczne. Zamiennie można korzystać także z wody ze studni lub deszczówki. W ten sposób oszczędzają Państwo cenną wodę pitną. Przyczynia się to do ochrony środowiska i portfela.

QuickPowerWash

Efektywność prania A w zaledwie 49 minut – aż trudno w to uwierzyć. Program QuickPowerWash Miele osiąga wysoką efektywność prania w zaskakująco krótkim czasie. 

Prasowanie wstępne

Dzięki opcji prasowania wstępnego można ułatwić prasowanie nawet o 50%. Na koniec programu prania rozpoczyna się proces wygładzania. W trakcie tego procesu pranie jest poruszane w ciepłym i wilgotnym bębnie, co powoduje jego wygładzanie

Bęben SoftCare

Dzięki powierzchni bębna SoftCare Miele w formie plastra miodu, pomiędzy tekstyliami i ściankami bębna tworzy się cienka warstwa wody. Pranie ślizga się na niej łagodnie i jest w ten sposób optymalnie chronione. Dzięki zmniejszonym i wypolerowanym na brzegach otworom Państwa tkaniny są chronione przed mechaceniem i zaciąganiem. Elementy niepożądane jak spinacze biurowe lub fiszbiny biustonoszy nie przedostaną się już więcej do pompy odpływowej.

TwinDos

Automatyczne dozowanie za pomocą TwinDos jest nie tylko praktyczne, ale także gwarantuje perfekcyjną czystość: dzięki UltraPhase 1 i 2 Państwa urządzenie stanie się najlepszym systemem na płynny środek piorący. TwinDos dozuje UltraPhase 1 i 2 zawsze w optymalnym momencie prania, dzięki czemu osiąga najwyższą skuteczność prania. Poza tym TwinDos dozuje tak precyzyjnie, że pozwala zaoszczędzić w porównaniu z ręcznym dozowaniem nawet 30 % detergentu

Ochrona przed zalaniem

Dzięki specjalnemu systemowi zabezpieczającemu mają Państwo gwarancję, że pralka Miele będzie pracowała bezawaryjnie prze długie lata. Ochrona przed zalaniem to maksymalny poziom bezpieczeństwa przed niekontrolowanym wypływem wody z pralki. Urządzenie chroni specjalny system WCS lub WPS.

Waterproof System

WPS ma drugi zawór elektromagnetyczny bezpośrednio w kranie. Jeżeli pierwszy zawór jest uszkodzony, drugi zamyka dopływ. Maksymalne bezpieczeństwo zapewnia również dwuścienny wąż dopływowy: w przypadku uszkodzenia węża wewnętrznego woda przepływa przez wąż płaszczowy do wanienki ociekowej. Podobnie jak WCS również WPS ma inteligentną technologię czujników: wykrywa nieszczelności i zatrzymuje dopływ wody.

PowerWash

Urządzenia Miele z systemem PowerWash 2.0 piorą aż do 40% oszczędniej w porównaniu do wymogów klasy efektywności energetycznej A+++ i są wyjątkowo energooszczędne przy małym załadunku. Ich tajemnica: Innowacyjna technologia Spin&Spray, która pozwala na bardzo niski poziom wody i oszczędza energię na jej podgrzanie. Przy zachowaniu doskonałych efektów prania i płukania oraz umiarkowanym czasie trwania procesu nawet w programie Bawełna Eco.

Miele@home: Inteligentne połączenie w sieć

Miele@home umożliwia połączenie urządzeń gospodarstwa domowego Miele w sieć. Oznacza to, że za pomocą urządzenia mobilnego i aplikacji Miele@mobile można wygodnie monitorować urządzenia i sterować nimi.

Funkcja Plamy

Intensywne czyszczenie: po wybraniu funkcji „Plamy“ przebieg programu dostosuje się do usuwania uporczywych plam. Dodatkowo włączy się np. funkcja „Pranie wstępne“, a program prania głównego się wydłuży.

CapDosing

Wygodny system stworzony na specjalne okazje, oparty na kapsułkach zawierających precyzyjną porcję płynu. Wkłada się je po prostu do komory na płyn zmiękczający.

Dostępnych jest 6 specjalnych środków piorących (Sport, Outdoor, WoolCare, SilkCare, DownCare i UltraDark), 3 płyny do płukania (Aqua, Cocoon, Nature), impregnat ImpraProtect, Booster do walki z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami oraz CottonRepair do widocznej odnowy tkanin.