Oferta dla domuPralki

Cena 2999zł brutto

Pralka ładowana od frontu Miele W1 Classic

Nowym modelem zostało Miele W1 Classic o ładowności 7 kg. Towarzyszy temu ciekawa wzmianka – mówimy o pierwszej pralce tego producenta wyprodukowanej w Polsce.

Sprzęt wyszedł z nowoczesnej fabryki Miele zlokalizowanej w Ksawerowie pod Łodzią. Producent podaje, że wspomnianą fabrykę ma opuszczać aż 250000 pralek rocznie. Wygląda na to, że będzie to drugi najważniejszy zakład produkujący sprzęt piorący marki Miele (pierwszym jest fabryka w Gütersloh).

Fabryka w Ksawerowie popisała się sprawnym wprowadzeniem zbiornika kąpieli piorącej GlaronK ze specjalnymi stabilizatorami. Nie jest to nowe rozwiązanie, ale do tej pory znane wyłącznie z pralek ładowanych od góry. Daje to słynną trwałość Miele, dzięki której producent wciąż może się chwalić, że to urządzenia gotowe na 20 lat użytkowania.

CapDosing

Specjalne środki piorące można wygodnie dozować przy pomocy kapsułek Miele. Wkłada się je po prostu do komory na płyn zmiękczający. Urządzenie dozuje ich zawartość w optymalnym momencie procesu prania – całkowicie automatycznie. Do wyboru jest: 6 specjalnych środków piorących (Sport, Odzież puchowa, Outdoor, WoolCare, SilkCare, Impregnat), 3 płyny zmiękczające (Aqua, Nature, Cocoon), jak również Booster na uporczywe plamy.

Bęben SoftCare – Perfekcyjna pielęgnacja prania

Dzięki powierzchni bębna SoftCare Miele w formie plastra miodu, pomiędzy tekstyliami i ściankami bębna tworzy się cienka warstwa wody. Pranie ślizga się na niej łagodnie i jest w ten sposób optymalnie chronione. Dzięki zmniejszonym i wypolerowanym na brzegach otworom Państwa tkaniny są chronione przed mechaceniem i zaciąganiem. Elementy niepożądane jak spinacze biurowe lub fiszbiny biustonoszy nie przedostaną się już więcej do pompy odpływowej.

Ochrona przed zalaniem

Dzięki specjalnemu systemowi zabezpieczającemu mają Państwo gwarancję, że pralka Miele będzie pracowała bezawaryjnie prze długie lata. Ochrona przed zalaniem to maksymalny poziom bezpieczeństwa przed niekontrolowanym wypływem wody z pralki. Urządzenie chroni specjalny system WCS lub WPS.

Inteligentne pranie

Wszystkie pralki Miele dysponują inteligentną automatyką wagową. Analizuje ona aktualną wielkość ładunku i zużywa tylko tyle wody i prądu, ile jest niezbędne dla uzyskania optymalnego efektu prania i płukania.

Nadzwyczajna jakość i żywotność

Dla zapewnienia najwyższej jakości, urządzenia Miele przechodzą najcięższe testy wytrzymałościowe.