Oferta dla domuUrządzenia do zabudowy

Płyta indukcyjna o szerokości 800mm i indukcji na całej powierzchni dla maksymalnej wygody

  • Intuicyjny wybór przez szeregi liczbowe – Smart Select White
  • Inteligentne rozpoznanie garnków – maks. 6 sztuk
  • Bez ramki do zabudowy wpasowanej w blat lub na blacie
  • Niezwykle ciche przesuwanie naczyń do gotowania – SilentMove 
  • Komunikacja z wyciągiem – funkcja automatyczna Con@ctivity

Brak zdefiniowanych stref grzejnych 

Ciesz się niewyobrażalną swobodą: możesz korzystać z całej płyty grzejnej – bez określonych stref gotowania i z maksymalną elastycznością. Pozwala to na optymalne ustawienie naczyń do gotowania dokładnie tak, jak chcesz. Pojedynczo można umieścić do sześciu garnków, patelni i brytfann. Nasze płyty pełnopowierzchniowe są dostępne w różnych szerokościach. 

Inteligentne rozpoznawanie naczynia 

Elastyczna obsługa: dzięki funkcji „Inteligentne rozpoznawanie naczynia” elementy obsługowe zawsze pojawiają się we właściwym miejscu – niezależnie od miejsca ustawienia naczynia. Całość prezentuje się niezwykle elegancko, ponieważ element obsługowy widać tylko po postawieniu garnka lub patelni. Pasek obsługi jest zawsze jednoznacznie przyporządkowany i podąża za przesuwanym naczyniem. Wszystkie płyty grzejne z pełną powierzchnią są wyposażone w funkcję „Inteligentne rozpoznawanie naczynia”.

Pomoc w pozycjonowaniu

 Pole-position dla Twoich garnków: dzięki tej funkcji wspomagającej można umieścić naczynia do gotowania w idealnej pozycji. Optymalizuje również proces gotowania, zapobiegając niepożądanym ustawieniom mocy z powodu niekorzystnej pozycji. Optymalna pozycja zostanie intuicyjnie wskazana użytkownikowi sygnałem akustycznym i wizualnym – przesuwając naczynia do gotowania można za nimi podążać. 

HyperFocal: 0

Con@ctivity 3.0

Skup się na gotowaniu: dzięki Con@ctivity 3.0 wyciąg automatycznie wykonuje właściwą czynność. Zaraz po włączeniu lub wyłączeniu płyty grzejnej wyciąg reaguje automatycznie. Moc ssania automatycznie dopasowuje się do warunków panujących na płycie grzejnej – i zapewnia przyjemną atmosferę w pomieszczeniu. Urządzenia komunikują się ze sobą przez sieć wi-fi. Za pomocą Con@ctivity 3.0 zintegrujesz wyciąg i płytę grzejną w Miele@home.

Funkcja bezpieczeństwa

Doskonałe zabezpieczenie w każdej sytuacji: blokada uruchomienia pewnie chroni przed przypadkowym lub nieupoważnionym włączeniem. Jeżeli strefa grzejna będzie bardzo długo ogrzewana stałym poziomem mocy lub na włączonym polu grzejnym nie będzie postawiony garnek, wyłączy się automatycznie. Dodatkową pomoc stanowi wskaźnik zalegania ciepła: przypomina, aby nie dotykać jeszcze gorącej strefy grzejnej.

SilentMove 

Zawsze łagodne przesuwanie: specjalny nadruk pod ceramiką ze szkła sprawia, że podczas przesuwania naczyń do gotowania nie będą wydawane nieprzyjemne odgłosy. Nadruk na spodzie tworzy nie tylko elegancki design, ale także niezwykle gładką powierzchnię, dzięki czemu jest bardzo łatwa w czyszczeniu.