Oferta dla domuUrządzenia do zabudowy

Urządzenie do gotowania na parze do zabudowy do zdrowego gotowania z programami automatycznymi, WiFi i gotowaniem sous vide.

  • Duży wyświetlacz tekstowy z obsługą sensorową – DirectSensor
  • Doskonałe rezultaty – technologia DualSteam
  • Gwarancja powodzenia dla każdej potrawy – programy automatyczne
  • Oświetlenie komory gotowania – 2 punkty LED
  • Urządzenie do łączenia w sieć WLAN – Miele@home

Tylko wtedy, gdy uważasz, że coś jest niemożliwe, możesz stworzyć dla swoich klientów tysiąc nowych możliwości. Od elektrycznej zmywarki do naczyń przez urządzenie do gotowania na parze do zabudowy aż po szufladę do podgrzewania – urządzenia Miele od dziesięcioleci wyznaczają nowe standardy.

DualSteam

Perfekcja w całości zgodnie z Twoim upodobaniem: jako doskonałe uzupełnienie piekarnika i płyty grzejnej urządzenie do gotowania na parze Miele zapewnia najlepsze efekty gotowania. Krótki czas nagrzewania i gotowania oraz równomierne rozprowadzanie pary ułatwiają przyrządzanie potraw – wszystko dzięki wydajnemu, zewnętrznemu wytwarzaniu pary (3,3 kW) i specjalnemu rozmieszczeniu i ustawieniu dwóch dysz parowych z funkcją DualSteam.

Opatentowana funkcja redukcji pary

Na krótko przed zakończeniem procesu gotowania otwierają się drzwiczki, aby umożliwić powolne ulatnianie pary. Zaleta: po zakończeniu procesu gotowania z urządzenia nie wydostaje się gorąca para, podczas wyjmowania potrawy – a Ty możesz cieszyć się większym bezpieczeństwem podczas gotowania.

Gotowanie sous-vide 

Jednorodne i delikatne: w urządzeniach do gotowania na parze Miele możesz przygotować swoje potrawy metodą sous-vide. W niskich temperaturach ryby, mięso, owoce i warzywa delikatnie podgotowują się przez dłuższy czas. Daje to pełne aromatu i intensywnego smaku rezultaty. Wygląd, forma, składniki mineralne i witaminy zostają zachowane w potrawie.

Wnętrze ze stali o strukturze lnianego płótna 

Dużo miejsca, szybkie czyszczenie: komora gotowania wykonana ze stali szlachetnej ma pojemność użytkową do 40 l, dzięki czemu można w niej zmieścić nawet duże naczynia do gotowania, na przykład na całe kurczaki lub ryby. Daje to możliwość przygotowania pełnego menu dla 8–10 osób – z większą swobodą i z dodatkowym komfortem. Oprócz tego, że komora gotowania ma dużą pojemność, jest również całkowicie nierdzewna i łatwa w czyszczeniu. 

Duża komora gotowania i duża powierzchnia naczyń 

Gotowanie dla całej rodziny: komora gotowania w urządzeniach do gotowania na parze Miele z funkcją DualSteam umożliwia jednoczesne przygotowywanie dużej ilości produktów spożywczych i podawanie ich w pełni smaku. Dzięki 40-litrowej komorze gotowania na każdym z trzech poziomów można włożyć jeden duży pojemnik do gotowania lub dwa mniejsze jeden za drugim. Dużo miejsca na gotowanie nawet dla kilku osób.

Programy automatyczne – Doskonały rezultat bez żadnego wysiłku

Ile czasu wymaga ryż, a ile warzywa? Dzięki nawet 135 różnym programom automatycznym do gotowania na parze nie musisz wybierać temperatury ani czasu trwania gotowania – Twoje urządzenie działa automatycznie i ułatwia codzienne czynności w kuchni. Wolisz, gdy marchew jest nieco twardsza? Stopień przyrządzenia można dostosować indywidualnie do wielu potraw. 

Podzielamy opinię Oscara Wilde’a, który stwierdził, że kwestia dobrego smaku jest dość prosta: człowiek zadowala się tylko tym, co najlepsze. Nowe urządzenia kuchenne do zabudowy zaprojektowano z myślą o tym właśnie celu: imponujący wygląd bez rozpraszania uwagi – zwłaszcza bez skomplikowanej obsługi. Dostępne w 4 liniach wzorniczych – zainspiruj się serią GENERATION 7000 

Zewnętrzne wytwarzanie pary 

Innowacyjny system gotowania na parze: w naszych urządzeniach wytwornica pary znajduje się poza komorą gotowania. Podczas gotowania komora w całości wypełnia się parą i wypiera tlen. Zalety: szybkie podgrzewanie, optymalny pomiar temperatury i zachowanie naturalnego koloru artykułów. A ponieważ w komorze gotowania nie tworzą się osady z kamienia, również czyszczenie jest niezwykle łatwe.

Duży pojemnik na wodę

Niektóre potrawy ze względu na długi czas gotowania wymagają dużej ilości pary. Dzięki dużej pojemności wynoszącej 1,5 litra możliwe jest dłuższe gotowanie bez przerwy.

Przezroczyste drzwiczki 

Optymalny widok: nasze przezroczyste drzwiczki umożliwiają doskonałą widoczność potraw nawet podczas procesu gotowania. W połączeniu z innowacyjnym oświetleniem komory gotowania LED możesz mieć swoje potrawy zawsze na oku.