OdkurzaczeOferta dla domu

Odkurzacze MIELE Blizzard serii CX1, to pierwsze odkurzacze bezworkowe tego producenta. Są to urządzenia idealne dla każdego, kto lubi odkurzać szybko i bardzo skutecznie. Dzięki dużej mocy i zasięgu pracy do 11m, odkurzacze zapewniają komfortowe odkurzanie dużych powierzchni – możesz oczyścić nawet duże pomieszczenie, bez konieczności zmiany gniazdka.

Jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie przepadają za sprzątaniem i nie lubią poświęcać temu dużo czasu. Co więcej, dwulitrowa pojemność pojemnika na kurz oszczędzi Ci konieczności jego ciągłego sprzątania. Zapewnij sobie również wygodę dzięki funkcji ComfortClean, czyli automatycznemu czyszczeniu dzięki innowacyjnym czujnikom!

Każdy odkurzacz jest doskonale wyposażony. Zawiera pełnowartościowe zintegrowane wyposażenie, czyli wszystkie niezbędne dodatki, dzięki którym masz możliwość odkurzania właściwie każdej powierzchni i dotarcia nawet do najmniej dostępnych miejsc. Ssawka szczelinowa oczyści każdy kąt, a szczotka do parkietów ochroni Twoją podłogę przed zniszczeniem i powstawaniem zarysowań. W zestawie dostępne są także ssawka do tapicerki oraz szczotka uniwersalna z przełącznikiem parkiet-dywan.

Dzięki nowoczesnej funkcji higienicznego opróżniania, możesz usunąć brud z pojemnika bez konieczności dotykania nieczystości i brudnych powierzchni. Wyjątkowa konstrukcja zapewnia komfortowe opróżnianie, umożliwiając Ci zerowy kontakt z brudem dzięki funkcji Click-2-Open. Ponadto odkurzacz gwarantuje pełną higienę dzięki bezobsługowemu filtrowi Hygiene Lifetime. Jeśli stawiasz na wygodę podczas każdej, nawet najbardziej prozaicznej czynności i wygodną obsługę sprzętów, to uchwyt Comfort z pewnością sprawdzi się u Ciebie. Stabilna rączka odkurzacza pozwala na długie odkurzanie bez nadwyrężania nadgarstka.

Odkurzacze Blizzard CX1 są wyposażone w 4 rolki jezdne, dzięki którym przemieszczanie odkurzacza nie może być prostsze, delikatniejsze i przyjemniejsze. System parkowania dla przerw w odkurzaniu jest z kolei wyjątkowo pomocny, kiedy podczas odkurzania musisz coś przesunąć lub przestawić. Wystarczy zaczepić rurę teleskopową Comfort na uchwycie z boku odkurzacza, a będzie ona w gotowości do ponownego użycia. Ważną funkcją są również nożne przyciski dotykowe. Włączanie, wyłączanie, a także zwijanie przewodu Comfort przyciskiem dotykowym, który można obsługiwać nogą, jest wyjątkowo praktyczne.

Najlepsze zasysanie dzięki wysokiemu przepływowi

Dzięki technologii Vortex tworzy się ogromna prędkość przepływu powyżej 100 km/h. W połączeniu z niezwykle grubą dyszą podłogową i sposobie prowadzenia powietrza ułatwiającym przepływ odkurzacz bezworkowy zapewnia najwyższą wydajność czyszczenia. Duże zabrudzenia i drobny kurz są dzięki temu doskonale od siebie oddzielone. Duże zabrudzenia wpadają do przezroczystego pojemnika na kurz, a drobny pył do oddzielnego pojemnika z filtrem dokładnym.

Higieniczne opróżnianie

Ze względu na wysoką moc ssania specjalnie zaprojektowanego silnika, wyjątkowo wysoka prędkość przepływu zapewnia doskonałe oddzielanie kurzu od dużych cząsteczek brudu i drobnych zanieczyszczeń do osobnych pojemników. Opróżnianie pojemników odbywa się od dołu, dzięki czemu wznoszenie kurzu jest ograniczone do minimum.

Automatyczne samoczyszczenie dzięki czujnikom

Innowacyjne czujniki mierzą przepływ powietrza filta pyłowego GORE® CleanStream® i w razie potrzeby automatycznie aktywują funkcję samoczyszczenia ComfortClean. W tym celu urządzenie wyłącza się na około 20 sekund. Funkcja ComfortClean może również zostać uaktywniona ręcznie. W ten sposób ComfortClean gwarantuje stale wysoką wydajność czyszczenia.

We wszystkich przypadkach wszystko jest w zestawie

Odkurzacz podłogowy Miele Blizzard dysponuje seryjnie trzema elementami wyposażenia: ssawka do tapicerki i ssawka szczelinowa są zintegrowane w urządzeniu. Ssawka pędzlowa jest zintegrowana na uchwycie Eco Comfort lub jest dołączona do urządzenia oddzielnie.