Oferta dla domuPrasowalnice

Innowacyjny system prasowania Miele dla optymalnego wygładzania, to stacja prasowania ze wszelkimi najistotniejszymi elementami, wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Na co dzień bez trudu zmieści się np. w szafie, bo rozłożenie jej do pracy to tylko kilka sekund!

– Równomierny rozkład pary – “plaster miodu Miele”

– Profesjonalna jakość prasowania dzięki ciśnieniu pary 4,0 bar

– Wygodna obsługa – 2-stopniowy system składania i rozkładania

– Najlepsze rezultaty prasowania z aktywną deską do prasowania

– Wygodne wygładzanie wiszących tekstyliów – Steamer

Stopa żelazka o strukturze plastra miodu

To, co sprawdziło się już w bębnie SoftCare pralek Miele, to również sekret żelazka FashionMaster. Opatentowana stopa o strukturze plastra miodu rozprowadza parę błyskawicznie na całej powierzchni, inaczej niż w przypadku zwykłych żelazek. Dzięki powstającej pod stopą warstewce pary żelazko delikatnie i płynnie przesuwa się po tkaninie, gwarantując przy tym doskonały efekt prasowania.

Para czyni różnicę

Z parą o ciśnieniu do 4 bar i stałej ilości 100 g/min FashionMaster pozwala na osiągnięcie profesjonalnych rezultatów prasowania. Sucha para przenika nawet najgrubsze materiały i zmniejsza tym samym czas prasowania. To, czy pracują Państwo z uderzeniami pary czy z parą ciągłą, wybiera się przez naciśnięcie przycisku pary bezpośrednio na żelazku.

Steamer – Szybko znowu w formie

Irytujące zagniecenia i fałdy na marynarce, blezerze, sukni wieczorowej lub zasłonach można usunąć przy pomocy Steamera. Waży tylko połowę tego co żelazko, ale dysponuje takim samym ciśnieniem pary i jej ilością. Nakładka szczotkowa prostuje włókna tkanin i zapewnia bezpieczny dystans. Steamer pozostaje do dyspozycji nawet kiedy FashionMaster jest złożony.

System nadmuchu – Szczególna pielęgnacja

Do tych zagnieceń, które chcemy usunąć bez efektu zaprasowania, FashionMaster poleca uruchomienie funkcji nadmuchu. Dmuchawa tworzy poduszkę powietrzną pomiędzy tkaniną a deską do prasowania i ułatwia np. prasowanie szwów bez pozostawiania nieestetycznych śladów. Taki sposób prasowania – bez nacisku – ułatwia prasowanie ubrań wykonanych np. z angory lub ubrań z falbanami.

Funkcja zasysania dla perfekcyjnego wygładzenia

Wbudowana w aktywną deskę do prania funkcja zasysania zapewnia ukierunkowane przenikanie pary przez ubranie i redukuje powstawanie kondensatu. Dodatkowo zapewnia odpowiednią przyczepność tkaniny do deski, dzięki czemu tkanina nie ześlizguje się.

Dwustopniowy system składania i rozkładania – Bez użycia siły

Dwa ruchy, zero wysiłku! Opatentowany system składania i rozkładania. Rozłożenie całego urządzenia, składającego się z żelazka, wytwornicy pary i deski do prasowania, w kilku prostych krokach. Wystarczy odblokować deskę i pociągnąć ją do góry – prawie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. FashionMaster nie tylko wygładza tkaniny, lecz także chroni Państwa plecy!

Odpowiednia wysokości robocza

Deskę do prasowania można również wygodnie i bezstopniowo ustawić dokładnie na swoją indywidualną wysokość roboczą. Ze wspomaganiem przez wbudowany siłownik gazowy można bez problemu osiągnąć komfortową wysokość roboczą od 83 do 102 cm.

Automatyczne płukanie – Dla ciągłej sprawności

Złogi mineralne z odparowywanej wody muszą być regularnie usuwane z generatora pary, aby zagwarantować ciągłą, sprawną pracę urządzenia. Dlatego w zależności od ilości zużywanej wody FashionMaster oblicza automatycznie częstotliwość i powtarzalność procesu płukania, a następnie samoistnie je uruchamia zaraz po włączeniu urządzenia. Jedyne co trzeba zrobić, to opróżnić szufladę na wodę resztkową.

Łatwe pierwsze uruchomienie

Przed pierwszym użyciem FashionMaster urządzenie przeprowadzi Państwa przez najważniejsze ustawienia. Wystarczy zaledwie wybrać język komunikatów urządzenia i ustawić twardość wody. Urządzenie ustali teraz automatycznie optymalny cykl odkamieniania. Dzięki temu Państwa FashionMaster pozostaje zadbany i zachowuje długą trwałość.