Oferta dla domuPralkiPralnice profesjonalne

Od czasu powstania w 1899 roku firma Miele podąża za swoim motto “Immer besser” (Zawsze lepiej). Firma robi wszystko, aby być lepsi niż inni dostawcy. Dla klientów oznacza to pewność, że wybierając Miele, podjęli dobrą decyzję.

Jakość Miele

Perfekcyjne wyniki od ponad 120 lat: na Miele można polegać. Jako jedyny producent w branży testuje produkty z myślą o 20-letniej żywotności. W ten sposób zapewnia ich wyjątkową niezawodność. Klienci na całym świecie pozostają wierni marce Miele i polecają ich produkty innym. W przyszłości będzie tak samo: pod względem trwałości urządzeń Miele nie idzie na kompromisy.

Technologia Miele

Marka Miele kojarzy się z fascynującą technologią i wyjątkowymi rezultatami przy niskim zużyciu energii. Dotyczy to higienicznej pielęgnacji prania, podłóg i naczyń, a także przyjemności podczas gotowania i pieczenia. Zapewniają to innowacyjne rozwiązania, dostępne tylko w Miele. Dowodem są liczne wygrane
w renomowanych testach na całym świecie.

Sztuka rzemieślnicza Miele

Miele jest synonimem rzemieślniczego kunsztu, który łączy w sobie precyzję i zamiłowanie do detali. Urządzenia są wytwarzane z najwyższą starannością i podlegają wymagającej kontroli jakości. Od uchwytów frezowanych z jednego kawałka metalu, aż do wymiarów nisz, które są dopasowywane do siebie we wszystkich grupach produktów — każdy element jest częścią dążenia do osiągnięcia absolutnej perfekcji.

To tylko jeden z wielu przykładów wyjątkowej jakości, który przetrwał próbę czasu: wraz z założeniem zakładu Miele w Gütersloh założono również własną odlewnię żelaza.

Do dziś Miele produkuje własne krzyże łożyskowe i obciążenia pierścieniami zgodnie z najwyższymi standardami zrównoważonego rozwoju. Używa tych komponentów, które zostały zaprojektowane z myślą o równowartości do 20 lat użytkowania, na przykład jako przeciwwagi w większości swoich pralek.

Design Miele

Miele kojarzy się z wyrazistymi formami, ponadczasową elegancją i intuicyjną obsługą. Czy to klasyczne pokrętło czy dotykowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości: obsługa urządzeń Miele jest łatwa i komfortowa. U żadnych innych producentów nie znajdziesz porównywalnej różnorodności urządzeń oraz kolorystyki i linii starannie dopracowanych do najróżniejszych frontów meblowych. Nieważne, jak urządzisz swoją kuchnię: Miele zawsze idealnie do niej pasuje.

Marka Miele

W wielu krajach Miele jest najbardziej pożądaną marką w branży. Na rynku niemieckim została okrzyknięta najlepszą marką wszech czasów („best brand ever“). To zdradza też coś o jej użytkownikach: klienci Miele stawiają wysokie wymagania wobec ochrony środowiska i funkcjonalności urządzeń. Kto kupuje produkty Miele, uosabia świadome podejście do jakości i stylu.