Dystrybutory do wody profesionalneOferta dla gastronomii

DYSTRYBUTOR WODY

Źródło smacznej wody

Maszyny EauVation to idealne rozwiązanie dla gastronomii i biur. Dzięki nim możesz serwować Pracownikom, Klientom i Gościom świeżą, filtrowaną, schłodzoną i smaczną wodę. Dbasz tym samym nie tylko środowisko, ale i Twój portfel. EauVation to bardzo opłacalna inwestycja, która szybko się zwraca jeśli dotychczas kupowałeś wodę butelkowaną.

W dobie obecnych czasów instalacja maszyny do filtracji i dystrybucji wody EauVation jest następnym logicznym krokiem, w kierunku posiadania stałego dostępu do czystej i świeżej wody w Twojej restauracji, hotelu, barze czy w innego rodzaju punkcie. EauVation to znak dla Twoich Klientów, że mogą zawsze cieszyć się gazowaną lub niegazowaną wodą najwyższej jakości.

System EauVation jest tak skonstruowany,abyś nie musiał martwić się kwestiami związanymi z dostawą, magazynowaniem i chłodzeniem wody – przy zachowaniu 100% bezpieczeństwa i higieny! Za pomocą specjalnie zaprojektowanego systemu filtracji, EauVation gwarantuje zawsze świeżą i idealnie oczyszczoną wodę.

Personalizowane butelki

Wyprodukowanie litra wody to koszt zaledwie kilku groszy. Ogranicz koszty wody butelkowanej, jej transportu oraz schłodzenia. Dodatkowo EauVation to rozwiązanie stworzone w zgodzie z ekologią.

EauVation 360∞

Kompleksowe rozwiązanie: EauVation daje ci więcej niż tylko dystrybucję wody. Daje ci także gwarancję codziennego korzystania ze świeżej wody dla Ciebie, Twoich współpracowników, Klientów i Gości.

Kompleksowa usługa: instalujemy Twoje urządzenie, regulujemy do Twoich wymagań i potrzeb, szkolimy Twoich współpracowników. Możemy zaproponować Ci także stylowe, szklane butelki z Twoim logo!

Wynajmując nasz sprzęt masz pełną gwarancję i nie musisz martwić się o serwis i przeglądy. Nasi sutoryzowani serwisanci co 6 miesięcy wymienią filtry w Twojej maszynie. Dzięki naszemu programowi konserwacji możesz być pewny, że Twoja woda będzie zawsze smaczna i perfekcyjnie przefiltrowana.

EAUVATION TAP

Eauvation TAP to urządzenie do filtracji i dystrybucji wody zaprojektowane w formie stylowego nalewaka. Serce maszyny instalowane jest pod barem, podłączane do sieci oraz do butli gazowej. Systemy Eauvation to idealne rozwiązanie dla, każdej wielkości, gastronomii niosące za sobą wiele korzyści:

  • finanansowych – koszt wyprodukowania wody to zaledwie kilka groszy
  • środowiskowych – nie korzystasz z plastikowych butelek i nie emitujesz spalin podczas dostaw wody
  • powierzchniowych – nie musisz posiadać miejsca do magazynowania zgrzewek z wodą oraz miejsca w lodówkach
  • organizacyjnych – Twój dostę do wody jest STAŁY – nie musisz poświęcać czasu na jej dostawy

EAUVATION TT

Eauvation to oparty na najwyższych technologiach system przetwarzania i filtrowania wody pozyskiwanej z systemu miejskiego.

Inżynierowie tworząc dystrybutor wody EAUVATION mieli na uwadze zaprojektowanie urządzenia dostarczającego wodę niewpływającą na smak i zapach spożywanych napojów czy dań, a przy tym dającą odczucie rześkości – świeżości.

Zalety tego rozwiązania docenili już światowej sławy barmani i sommelierzy. W Europie wodę Eauvation znajdziesz w najlepszych barach i restauracjach, dbających o jakość serwowanych napojów i potraw.

Również w Polsce Eauvation cieszy się co raz większą popularnością wśród restauratorów dbających o smak i środowisko. 

Butelki

EauVation proponuje serwowanie wody w stylowych szklanych butelkach o trzech różnych pojemnościach (0,33l., 0,5l., i 0,7l.). Butelki umyjesz w specjalnym koszu do zmywarki, który otrzymasz w komplecie.

Neutralne lub personalizowane. Twoje własne logo nada butelkom osobisty charakter. Używamy w tym celu specjalnego nadruku, który nie tylko dobrze wygląda, ale także jest odporny na zmywanie. Takie butelki mogą też być wspaniałym prezentem dla nowego Współpracownika czy Klienta.

EAUVATION DOSTARCZA CZYSTĄ I ORZEŹWIAJACĄ WODĘ NA KAŻDĄ OKAZJĘ

GASTRONOMIA I HOTELE

Woda w lokalach gastronomicznych i hotelach to najczęście serwowany napój. Dzięki Eauvation będziesz mieć do niej stały dostęp oraz zaserwujesz ją w swoim szkle, dbając tym samym o środowisko oraz swoje finanse.

INSTYTUCJE EDUKACYJNE, SZPITALE

System Eauvation to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie odbywa się żywienie zbiorowe. Duże ilości wydawanej wody to również duży koszt, który możesz zniwelować o kilkaset procent!

FIRMY I BIURA

Dostarczaj swoim Pracownikom i Klientom świeżą i schłodzoną wodę z gazem lub bez. Posiadanie maszyny Eauvation w biurze świadczy o stawianiu na najwyższą jakość i dbanie o środowisko.