Oferta dla domuPralkiSuszarki

“ModernLife“ – tak nazywa się nowa pralka i suszarka z możliwością połączenia w sieć. Teraz dzięki funkcji Wash2Dry jeśli urządzenia są połączone w sieć, komunikują się ze sobą. Suszarka otrzymuje dane o programie prania i na tej podstawie automatycznie ustawia właściwy program suszenia.  Odkryj nowoczesne, intuicyjne i wyjątkowe modele ModernLife.

WSD663 WCS TDos & 8kg

Pralka ładowana od frontu Miele W1 z TwinDos i Miele@home – inteligentna pielęgnacja prania w korzystnej cenie

  • Automatyczne dozowanie najlepszego płynu do prania – TwinDos
  • Łatwe prasowanie dzięki prasowaniu wstępnemu
  • Perfekcyjne porcjowanie do zadań specjalnych – CapDosing
  • Łatwa obsługa dotykowa – DirectSensor
  • Miele@home

TSD363 WP 8kg

Suszarka z pompą ciepła T1 z klasą A++ i Miele@home – inteligentna pielęgnacja prania w korzystnej cenie

  • Gwarancja niskiego zużycia energii – technologia EcoDry
  • Pranie pachnące ulubionym zapachem – FragranceDos
  • Ochrona pomieszczeń i mebli – najlepszy efekt kondensacyjny
  • Łatwe sterowanie – DirectSensor
  • Miele@home

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY PRALKI MODERNLIFE

TwinDos®: automatyczny system dozowania płynu do prania

TwinDos® dozuje płynny środek piorący Miele UltraPhase 1 i 2 w optymalnym momencie programu i osiąga w ten sposób najwyższą wydajność prania. W porównaniu z dozowaniem ręcznym oszczędzasz do 30%) detergentu.

Automatyczne dozowanie w pralce WSD 663 WCS ModernLife jest przeznaczone wyłącznie do stosowania detergentu Miele UltraPhase.

Pół roku prania gratis

Do pralki WSD 663 z systemem TwinDos dołączono po jednym wkładzie UltraPhase 1 i 2 oraz voucher na zestaw detergentów (3 x UltraPhase 1 i 2 x UltraPhase 2) na pół roku prania gratis).

Prasowanie wstępne: do 50% mniej prasowania

Dzięki opcji prasowania wstępnego można ułatwić prasowanie nawet o 50%. Na koniec programu prania rozpoczyna się proces wygładzania. W trakcie tego procesu pranie jest poruszane w ciepłym i wilgotnym bębnie, co powoduje jego wygładzanie.

Bęben SoftCare

Dzięki powierzchni bębna o strukturze plastra miodu, pomiędzy tekstyliami i ściankami tworzy się cienka warstwa wody. Pranie ślizga się na niej łagodnie i jest w ten sposób optymalnie chronione. Dzięki zmniejszonym i wypolerowanym na brzegach otworom tkaniny są chronione przed mechaceniem i zaciąganiem.

Miele@home: Inteligentne połączenie w sieć

Miele@home umożliwia połączenie urządzeń gospodarstwa domowego Miele w sieć. Oznacza to, że za pomocą urządzenia mobilnego i aplikacji Miele@mobile można wygodnie monitorować urządzenia i sterować nimi.

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY SUSZARKI MODERNLIFE

Wash2Dry: pralka i suszarka połączone w sieć

Po zakończeniu procesu prania suszarka otrzymuje dane programu z pralki podłączonej do sieci i automatycznie wybiera odpowiedni program suszenia. Wystarczy załadować uprane rzeczy do suszarki, włączyć urządzenie i wybrać funkcję „Wash2Dry”.

FragranceDos: wspaniale pachnące pranie

Dzięki FragranceDos kapsułki zapachowe Miele otulą pranie Twoim ulubionym zapachem. Pranie staje się nie tylko wyjątkowo miękkie, ale i pięknie pachnie – nawet do 4 tygodni.

Kapsułka zapachowa DryFresh

Dzięki DryFresh możesz łatwo odświeżyć swoje ubrania. Nieprzyjemne zapachy są neutralizowane w mgnieniu oka.

Technologia EcoDry: oszczędzanie przez całe życie suszarki

Technologia EcoDry gwarantuje stałe niskie zużycie energii i krótki czas suszenia. Dzięki efektywnej współpracy opatentowanego systemu filtrów Miele z bezobsługowym wymiennikiem ciepła kłaczki nie mają żadnych szans, żeby zapchać wymiennik ciepła i zmniejszać wydajność urządzenia.

Miele@home: Inteligentne połączenie w sieć

Miele@home umożliwia połączenie urządzeń gospodarstwa domowego Miele w sieć. Oznacza to, że za pomocą urządzenia mobilnego i aplikacji Miele@mobile można wygodnie monitorować urządzenia i sterować nimi.