Promocje

Oferta obowiązuje od 01.06.2021 do 31.08.2021

Wszechstronne, szybkie i energooszczędne chłodzenie

Chłodziarki do napojów Liebherr zapewniają idealne warunki chłodzenia nawet w wyjątkowo trudnych warunkach. Wkrótce po włożeniu do urządzenia napoje są schłodzone i gotowe do sprzedaży. Za sprawą nowoczesnego układu chłodzenia, wysokowydajnego i przyjaznego środowisku czynnika chłodniczego oraz precyzyjnych systemów sterowania chłodziarki wyróżniają się niespotykaną wydajnością energetyczną.

Chłodziarki do napojów Liebherr chłodzą po mistrzowsku! Przygotuj się na lato i już teraz kup w specjalnej cenie jedną z limitowanych chłodziarek do napojów!

Chłodziarki na napoje muszą być odporne na trudne warunki otoczenia i spełniać wysokie wymagania. Firma Liebherr koncentruje się na trwałości i długim okresie eksploatacji. Dlatego w produkcji naszych urządzeń wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy układy chłodzenia i zwracamy uwagę na innowacyjne funkcje i atrakcyjny design. Co więcej, urządzenia Liebherr można łatwo uzupełnić, wyczyścić i obsłużyć. Są również kompaktowe i wyróżniają się wydajnością energetyczną oraz ekonomią.

Modele objęte promocją

Doskonale zaprezentowane i schłodzone

Atrakcyjna prezentacja produktów to najlepszy sposób na zwiększenie sprzedaży – dlatego chłodziarki na napoje Liebherr mają duże przeszklone drzwi, atrakcyjne oświetlenie i półki o regulowanej wysokości. Te urządzenia zostały stworzone z myślą o intensywnym użytkowaniu, dlatego charakteryzują się starannością wykonania w najdrobniejszych szczegółach i najwyższej jakości materiałami.