Oferta dla domuPralki

Kupując pralkę Miele, zdecydowali się Państwo na najlepszą jakość i najlepsze efekty prania. Aby osiągać zawsze optymalne rezultaty, istotnym jest, żeby stosować również prawidłowe środki piorące. Nie każdy dostępny w handlu środek piorący pierze równie dobrze w każdej pralce. Dlatego dostępne są środki piorące Miele specjalnie dla pralek Miele

Perfekcyjny rezultat prania. Z Miele.

Najlepszy system do prania w płynie

Miele zrewolucjonizowało konserwację prania: system 2 fazowy Miele pierze dokładniej i zapewnia większą czystość niż zwykłe płyny do prania, które nie zawierają środków wybielających, ponieważ zniszczyłyby inne składniki płynu. Osobne przechowywanie i dozowanie Miele UltraPhase 1 i 2 pozwala na stosowanie środków wybielających w systemie TwinDos®. Substancje czynne i enzymy zawarte w płynie UltraPhase 1 rozpuszczają brud i usuwają plamy, takie jak olej i tłuszcz, białka i skrobia. Płyn UltraPhase 2 w odpowiednim momencie cyklu prania uwalnia wybielacz i usuwa nawet uporczywe plamy, np. z kawy, herbaty, soków owocowych czy czerwonego wina. Duża zaleta tej zasady dozowania: po raz pierwszy można doskonale wyprać nie tylko kolorowe, lecz również białe ubrania z użyciem płynnego środka piorącego.

Kapsułki – Idealne uzupełnienie do specjalnych zastosowań

Chcieliby Państwo uzyskiwać perfekcyjne rezultaty także w przypadku specjalnych zastosowań jak np. wełna czy puch? Do tego służą teraz Miele Caps. Te małe porcje w kapsułkach wkłada się po prostu do komory na płyn zmiękczający. Pralka Miele w optymalnym czasie dozuje zawartość kapsułek – w pełni automatycznie we właściwej ilości.

Caps CottonRepair – WA CCR 0301 L

Opakowanie 3 szt. specjalnego środka do prania tkanin bawełnianych.

 • Odświeża wygląd tkanin już po jednym praniu
 • Specjalna receptura Miele z technologią firmy Novozymes
 • Usuwa zmechacenia, odświeża intensywność kolorów i jasność tkanin

Caps Sport – WA CSP 0601 L

Opakowanie 6 kapsułek specjalnego środka do prania tkanin syntetycznych.

 • Dzięki zintegr. pochłaniacz. zapachów neutraliz. nieprzyjemną woń
 • Zapobiega naładowaniu elektrostatycznemu ubrań
 • Zachowuje formę i oddychalność syntetycznych tkanin

Caps WoolCare – WA CWC 0901 L

Opakowanie 9 szt. środków piorących do wełny i tkanin delikatnych.

 • Specjalny kompleks ochronny na bazie białek pszenicznych
 • Technologia chroniąca włókna przed filcowaniem
 • Formuła chroniąca kolory, zapewniająca delikatne czyszczenie

Caps DownCare – WA CDC 0601 L

Opakowanie 6 kapsułek specjalnego środka do prania tkanin puchowych.

 • Zachowuje elastyczność i oddychalność puchu
 • Skuteczne czyszczenie i delikatna pielęgnacja dzięki lanolinie
 • Puch nie zbija się i pozostaje puszysty

Caps Booster – WA CBO 0602 L

Opakowanie 6 kapsułek środka do usuwania plam o najwyższej skuteczności.

 • Technologia enzymów przeciw uporczywym plamom
 • Nadaje się do rzeczy białych i kolorowych
 • Dla wspaniałych efektów prania, również w niskich temperaturach
 • Do zastosowania we wszystkich pralkach Miele W1

Caps Aqua – WA CSOA 0902 L

Opakowanie 9 kapsułek płynu zmiękczającego, zapewniającego świeży zapach prania.

 • Idealna czystość, świeży zapach i głębokie oczyszczenie
 • Dla miękkiego prania
 • Zapobiega naładowaniu elektrostatycznemu ubrań

Caps Collection – WA CCO 0601 L

6-pak do wypróbowania z różnymi rodzajami kapsułek.

 • CottonRepair do odnowy tekstyliów
 • Spec. środek piorący do pierza, wełny i oddycha. ubrań sportowych
 • Środek do usuwania plam Booster o najwyższej skuteczności
 • Płyn zmiękczający Aqua zapewniający świeży zapach prania

Proszek do prania UltraWhite 2,7 kg 

Dla najlepszych rezultatów prania tekstyliów białych i w naturalnych kolorach. Formuła UltraWhite z dużą zawartością aktywnego tlenu gwarantuje śnieżnobiałe pranie. Nowoczesne i wydajne składniki zapewniają optymalne rezultaty prania. Silna formuła gwarantuje bardzo skuteczne usuwanie plam w pełnym zakresie temperatur. Optymalne współdziałanie środka piorącego i pralki: Perfekcyjny rezultat prania.

Płyn do impregnacji 250 ml – WA IM 252 L

Idealny do odzieży sportowej i przeciwdeszczowej. Płyn do impregnacji Miele zapewnia efektywne utrzymanie właściwości oddychających oraz odporności na wiatr i brud dla wszystkich tekstyliów outdoorowych. Włókna tych tekstyliów zachowują swoje właściwości funkcyjne – oddychają i są elastyczne. Zawarty w środku piorącym wosk z wełny owczej działa na membranę jak pielęgnująca kąpiel. Pozostaje ona elastyczna i gładka oraz zachowuje swoją pełną funkcjonalność.

Płyn do prania puchu 250 ml – WA DF 252 L

Idealny do poduszek, śpiworów lub wysokiej jakości ubrań puchowych. Dzięki wyjątkowej formule puch zachowuje swoją elastyczność. Puch nie zbija się i pozostaje puszysty.

Płyn do prania tkanin sportowych 250 ml – WA SP 252 L

Idealny do oddychających ubrań sportowych. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Czyści i pielęgnuje kolory oddychającej odzieży sportowej. Zachowuje stabilność formy tekstyliów – także polaru. Optymalne współdziałanie środka piorącego i pralki: Perfekcyjny rezultat prania.

Płyn do prania Outdoor 250 ml – WA OU 252 L

Idealny dla wysokiej jakości odzieży outdoorowej i ubrań funkcyjnych. Z lanoliną – jak kąpiel pielęgnacyjna dla tkanin membranowych. Czyści i pielęgnuje kolory. Zawarty w środku piorącym wosk z wełny owczej działa na membranę jak pielęgnująca kąpiel. Pozostaje ona elastyczna i gładka oraz zachowuje swoją pełną funkcjonalność.

Płyn do prania WoolCare 1,5 l – WA WC 1502 L

Do wełny, jedwabiu i wszystkich delikatnych tkanin. Specjalne naturalne komponenty pielęgnacyjne i ochrona kolorów. Komponenty chroniące włókna przed sfilcowaniem. Wyjątkowe komponenty pielęgnacyjne zapobiegają filcowaniu i chronią kolory tkanin delikatnych. Dzięki kompleksowi proteinowemu poszczególny struktury włókien są starannie pielęgnowane i wygładzane.

UltraDark 1,5 l – WA UD 1501 L

Do ciemnych i czarnych tekstyliów. Formuła chroniąca kolory, zapewniająca delikatne czyszczenie. Efekt anti-pilling: chroni odzież przed zszarzeniem. Utrzymuje trwałą intensywność kolorów i jasność tkanin

Płyn zmiękczający 1,5 l – WA SO 1502 L

Wyjątkowo odpowiedni do wszystkich tekstyliów z frotte. Przytulnie miękkie pranie dla dobrego samopoczucia – dzięki płynowi zmiękczającemu Miele. Płyn zmiękczający Miele pozostawia na pranych tkaninach świeży, naturalny zapach. Zapobiega elektyzowaniu się tkanin w suszarce do prania

Płyn do prania UltraColor 2 l – WA UC 2004 L

Nowa formuła ze świeżym zapachem Miele Aqua. Długotrwała intensywność kolorów: tkaniny kolorowe mogą farbować podczas prania. Jednak specjalny inhibitor przenoszenia koloru zapobiega przenoszeniu koloru na inne ubrania. Oznacza to, że można bez wahania prać razem odzież kolorową – idealne do tkanin wielokolorowych. Jednocześnie enzym celulaza zapewnia, że kolory dłużej zachowują trwałość i piękno. Czyste i bez plam: detergenty Miele zawierają do siedmiu silnych enzymów. Nawet w niskich temperaturach zapewniają doskonałe rezultaty czyszczenia i najskuteczniejsze usuwanie plam. Każdy z tych enzymów pełni inną funkcję: lipaza usuwa plamy z tłuszczu i pektynazy – plamy z substancji zawierających pektyny, takie jak dżemy. Enzym celulaza unika guzków włókien i utrzymuje intensywność koloru. Twoje pranie na dłużej pozostanie jak nowe.